Seviyor Sevmiyor Gazi Kim? Gazinin Gerçek Hikayesi Ne?


Seviyor Sevmiyor Gazinin Gerçek Hikayesi Ne? 

Atv ekranlarının sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor her geçen bölümüyle izleyici ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Seviyor Sevmiyor romantik komedi tarzında her pazar saat 20.00 de ekranlarda sizlerle.

seviyor-sevmiyor-calan-sarki-ve-sozleri-bendeniz-kapinda-gunlerim1Seviyor Sevmiyor Mehmet Emin İnci (Gazi) Kim?

Şirkette gazi olarak çalışan Gazi’nin gerçek adı ne? Tuna nın şirkette kızlarla yakaladığı Gazi işin içinden nasıl çıkacağını şaşırır. Bunun aralarında kalmasını ister. Tuna ise bunun aralarında kalacağını fakat Neşe Hanım ın bilgisayar şifresini  vermesi karşılığında aralarında kalmasını kabul eder. Önce bunu kabıl etmek istemeyen Gazi şifreyi vermek zorunda kalır.

Dizi Haber Sitesi  Yüksek Sosyete Dizisinde Büyük Değişiklik: dizinin yönetmeni değişti


seviyor-sevmiyor-23-ekim-iremin-kimligi-aciga-mi-cikiyor-yigit-her-seyi-ogreniyor-mu-3

Seviyor Sevmiyor Gazi Kim? Mehmet Emin İnci (Gazi) Kim?

Şirkette sadece bi çaycı rolünde olan Gazi kim? Sadece çaycılık yapan Gazi birkaç dil bilir. Bu kadar dili bilen kimdir? Merak edilen herşey ve çok daha fazlası buradan paylaşılacaktır.Hakkında çok bilgiye rastlanmayan oyun yazarı ve yönetmenlik yapan Mehmet Emin İnci 2002 den bu yana sahnelerde yerini alan usta oyunculardan bir tanesi.

Dizi Haber Sitesi  Esaretim Sensin Kerim Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

seviyor-sevmiyor-calan-sarki-ve-sozler-bendeniz-kapinda-gunlerim

Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Tüm Oyuncular ve Karakterler için TıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın