Seviyor Sevmiyor İrem Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler


Seviyor Sevmiyor İrem Kim? Gerçek Adı Ne?

Seviyor Sevmiyor Atv ekranlarında Romantik komedi tarzındaki senaryosu ile oldukça beğeni topluyor. Dizinin konusu kadar merak edilen oyuncuları da ilgi odağı oldu. Dizide başrolden daha çok merak edilen güzel oyuncu İrem Karakterini canlandıran oyuncu. İrem kimdir? Gerçek adı nedir?  Başarılı ve güzel oyuncumuzun gerçek adı Gonca Sarıyıldız. Gonca Sarıyıldız 1986 Anlara doğumlu olup 175 boyunda ve 56 kgdır. Detaylı bilgiler haberimizde…

Seviyor Sevmiyor Gonca Sarıyıldız(İrem) Kimdir?

Ankara’da 1986 yılında dünyaya gelen Gonca Sarıyıldız, modern bir ailede büyümüş ve eğitimine dikkat etmiştir. İstanbul üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimini almıştır. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile hızlı bir şekilde kariyer basamaklarını çıkmış ve bir çok yapımda görev almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Fatma Hatun karakteri ile sektör adını duyurmuştur. 2013 yılı ile birlikte birçok proje teklifi gelmiştir. İnadına Aşk, Diğer Yarım gibi dizilerde rol alan oyuncu halen sektördeki kalitesini korumaktadır.

Dizi Haber Sitesi  Thor Ragnarok Ne Zaman Vizyona Giriyor?

 

Seviyor Sevmiyor İrem’in Oynadığı Diziler

Goca Sarıyıldız Seviyor Sevmiyor Dizisinde İrem karakterini canlandırırken aslında yakından tanıdığımız bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Atv de yayınlanan ve yine çok beğenilen bir dizi olan Diğer Yarım dizisinde başrol oynamış ve oldukça ün kazanmıştır. Daha sonra da Bedel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Esaretim Sensin Yasemin Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

Seviyor Sevmiyor İrem’in Sevgilisi Kim? 

İrem karakteri dizide çok güzel bir kız olduğundan mı ne herkesin merak ettiği bir karakter oldu. Özellikle de sevgilisi var mı yok mu diye merak edenler için araştırdık. Gonca Sarıyıldız kameralardan uzak mutevazi bir hayat yaşan bir oyncumuz olduğu için şimdilik ekranlara yansıyan ve bilinen bir sevgilisi yok diye biliyoruz. Umarız Allah gönlüne verir kendisi gibi bahtı da güzel olur.

Seviyor Sevmiyor Gonca Sarıyıldız Resimleri

Seviyor Sevmiyor Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Tüm Oyuncular ve Karakterleri İçin Tıklayınız

Seviyor Sevmiyor Gonca Sarıyıldız Videosu izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın