Seviyor Sevmiyor Tarık Kim? Gerçek adı-Oynadığı diziler-kariyeri


Seviyor Sevmiyor Yiğit’in kardeşi Tarık Kim? Gerçek adı-Oynadığı diziler-kariyeri

Yiğit’in kardeşi Tarık 25 aralık 23. bölümde ortaya çıkmıştır. Yiğit’in varlıklarından habersiz olduğu kardeşleri ortaya çıkarken Yiğit’in hayatı da tehlikeli bir hal almaktadır. Yiğit’in kardeşi Tarık; kimseyi takmayan, kendi kafasına göre takılan, söz dinlemeyen ve Yiğit’e ise düşman olan bir karakterdir. Yiğit’ten intikam almak ister ve aynı zamanda Sima’yı da tehdit etmektedir. Peki Yiğit’in kardeşi Tarık karakterini canlandıran oyuncu kim? Gerçek adı, sevgilisi, oynadığı diziler, kariyeri ve daha fazlası haberimizde…

Dizi Haber Sitesi  Sağlıklı bir yetişkin bir dakikada solunum sayısı

Seviyor Sevmiyor Yiğit’in kardeşi Tarık Kim?

Tarık karakterini canlandıran oyuncu hakkında en kısa zamanda bilgiler girilecektir. Sizlerde oyuncu hakkında bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Seviyor Sevmiyor Yiğit’in kardeşi Tarık resimleri

Seviyor Sevmiyor Yiğit’in kardeşi Tarık Oynadığı diziler?

Seviyor Sevmiyor 1 Ocak 24. bölüm fragmanı izle(Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Yüksek Sosyete 15 Eylülde Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden yayınlanmıyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seviyor Sevmiyor Tarık Kim? Gerçek adı-Oynadığı diziler-kariyeri (2 Yorum)

  1. Dizide Gazi Rolünü canlandıran Mehmet Emin İnci’nin de mensubu olduğu Tiyatro Greyfurt’un sahneye koyduğu Musab Bin Umeyr tiyatrosunun başrolü olan Musab’ı canlandıran başarılı oyuncu Berk Yaperel..