Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne? Tuna Aslında Kim? Ayrıntılar Haberimizde


Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne? Tuna Aslında Kim? Ayrıntılar HaberimizdeSeviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne Tuna Aslında Kim Ayrıntılar Haberimizde (2)

Tuna….Tuna, Go Flamingo Türkiye dergisinde bir editör… Aynı zamanda muhabir… Hayata eğlenmeye gelmiş bir insan Tuna. Şaka yapmak onun için su içmek, nefes almak gibi… Şakası yapılmayacak ciddi şeyleri bile şaka malzemesi yapabilecek biri. Hayatı ciddiye almayı sevmiyor. O kadar alaycı biri ki, ne zaman ciddi olduğunu kestirmek de bir hayli güç. Kılık kıyafeti de hayata bakış açısına paralel… Salaş ama tarz giyinen biri… İşe motoruyla gidip geliyor. Yemek yemeyi çok seviyor. Özellikle de beleş yemeyi. Maddi durumu çok iyi olmasına rağmen müthiş pinti bir adam. Derginin neşe ve espri kaynağı. bu kadar aykırılıklar arasında Tuna’nın içinde bir sırrın saklı olduğu o kadar belli ki… içinde kopan fırtınaları dışarı aksettirmemek için çok mücadele veriyor.Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne Tuna Aslında Kim Ayrıntılar Haberimizde

 

Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne?

Tuna’nın bu espirili ve hayatı ciddiye almayan tavrının arkasında ne saklı. Tuna geçmişte yaşadığı bir acıyı bu şekilde bastırmaya mı çalışıyo. Aslın da çok zengin olmasına rağmen bir dergide çalışması ne anlama geliyor.Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne Tuna Aslında Kim Ayrıntılar Haberimizde (4)

Tuna Aslında Kim?

Dizinin Kore versiyonuna baktığımızda halen Tuna karakteri hakkında bir bilginin olmadığını görüyoruz. Ancak bizim yorumlarımıza göre Tuna karakteri dizide baskın karakterlerden birisi. Ortaya çıkacak olan gerçekle dizide tüm dengeleri bozacağını düşünüyoruz. İlerleyen bölümlerde çok büyük değişimlerin yaşanacağını düşünüyoruz. Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne Tuna Aslında Kim Ayrıntılar Haberimizde (3)

Dizi Haber Sitesi  Hangi isimde bir renk vardır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seviyor Sevmiyor Tuna’nın Sakladığı Sır Ne? Tuna Aslında Kim? Ayrıntılar Haberimizde (1 Yorum)