Şevkat Yerim dar 3.Bölüm Özeti

1

Şevkat yerimdar dizisi fox tv ekranlarında 2 bölümü geride nırakırken oldukça eğlenceli bir dizi ile bizce izleyenlerden tam not aldı.

Dizinin 2 Haziran akşamı yayınlanan bölümünde mahallede yumurta işi yapan ve bahçesinde tavukları ve Amokaçi adında bir de horozu bulunan Şevkat dizide senaryo gereği Fransada gelen ve mahallede resim galerisi açmak isteyen Esin tarafından kaza ile yaralanmasından sonra Esin in babasının onları birbirlerine emanet etmesi ile başlayan dizide Şevkat in Beşiktaş maçına gider.

Şevkat Yerim dar 3.Bölüm Özeti

Maça  giderken de çırağına soranlara öldü de demesini fırsat bilen çırak ve mahalle sakinleri Esin e bir şaka yaparlar ve Şevkat i öldü gibi gösterip mahallenin her tarafına afişler asarlar ve evde gıyapta bir cenaze merasimi yaparlar.Şaka böyle devam ederken bu şakadan haber bile olmaya Şevkat eve gelerek herkesin karşısına çıkar ancak Esin bayılır.
Şevkat Yerim dar 3.Bölüm Özeti

Esin bayıldıktan sonra kendisini çölde görmeye başlar ve babası tarafından psikologa götürülür ancak bu durumun kalıcı bir hasara yol açmış olabileceği cevabını alırlar.Esin gerçekten delirdi mi sorusu ise akıllara gelir.

Şevkat Yerim dar 3.Bölüm Özeti

Şevkat yarimdar 3.bölüm fraganını sitemizden izleyebilirsiniz.Esin in mahalleliden intikam almak için böyle bir numara yaptığını tahmin ediyoruz.Dizinin 2.bölümünde oldukça komik anların yaşandığını hatırlatalım. Şevkat yerimdar Cuma akşamları Fox tv ekranlarında.

https://youtu.be/xELxz_pGmJI?t=1

1 Yorum

  1. Survivor reklam arasi verdiginde izliyorum cok guzel ve eylenceli dizi survivordan sonra kacirmadan izlerim ben bunu gulmek bizim isimiz 🙂 arada aglasakta 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here