Show Tv’nin Yeni Dizisi “Hayata Gülümse” Ne Zaman? Oyuncu Kadrosu? Konusu-Tanıtım Fragmanları


Show Tv’nin Yeni Dizisi “Hayata Gülümse” Ne Zaman? Oyuncu Kadrosu? Konusu-Tanıtım FragmanlarıShow Tv'nin Yeni Dizisi Hayata Gülümse Ne Zaman-Oyuncu Kadrosu- Konusu-Tanıtım Fragmanları

3 yıldır ekranlardan uzak kalan Erdal Özyağcılar ekranlara dönüş yapıyor!

Son olarak 2013 yılında ”Sevdaluk” dizisinde izlediğimiz oyuncu yeniden Show Tv ekranlarında yayınlanacak bir dizide rol alacak. Kore uyarlaması olan Smiley You dizisinin “Hayata Gülümse” adıyla Türk televizyonlarına uyarlanmış versiyonunda rol alacak olan Erdal Özyağcılar’ın yeni dizisinin yapımcılığını ise MF Yapım üstleniyor. Dizinin ismi ise ”Hayata Gülümse” olarak belirlendi.

Kısaca Zengin bir hayat yaşarken aniden bozulan ekonomik durum sebebi ile alt sınıf bir insanın yaşadığı hayatı yaşamak zorunda kalan bir kızın hayat hikayesini konu alacak olan dizi için şuan itibari ile kesinleşmiş bir bilgi bulunmamakta. Ancak edindiğimiz bilgilere göre dizinin konusu şöyle olacak;

Zengin bir kız istemeden başka bir zengin ailenin çocuğu ile evlenmek zorunda kalır. Sebebi ailesinin ekonomik durumunu düzeltmek için diğer bir zengin aile ile güç birliği yapmaktır. Nihayetinde kızımız istemeden de olsa evlenir ancak balayı yolunda babasının iflas ettiği haberi gelir. Ve damat ailesinin de baskısı ile kızı balayında bırakır.

Kızımız ailesine kızar. Ancak yapacak pek bir şey de yoktur ve zengin bir hayattan fakir bir hayata geçiş başlamıştır. Babasının yanında çalışan bir adamın yanına giden güzel kız, daha sonra ailesinin de gelmesi ile komik, duygusal ve bir o kadar da karmaşık bir hayatın içerisine girmiştir.

Dizinin Konusu, Oyuncu kadrosu şu an için netleşmedi. Konu ile ilgili açıklama geldiğinde buradan paylaşılacaktır. 

 

Dizi Haber Sitesi  Kim Milyoner Olmak İster Zeynep Aydın Kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın