Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler?

0
515

Sil Baştan (Kill Me Heal Me) dizisinin konusu ve oyuncularını sizler için tanıtalım. Sil Baştan (Kill Me Heal Me) dizisi 18 Haziran pazartesinden itibaren hafta içi her gün saat 19:00’da ekranlara gelmeye başlayacak. Kanal 7 ekranlarında Hint dizileri rüzgarından sonra Kore dizilerine ağırlık verilmeye başlandı. Hem Kore hem de dünyada beğeni kazanmış Kore dizileri kendi bünyesinde yayınlamaya başlayacak olan Kanal 7 Hint dizilerinde yakalayabildiği başarıyı Kore dizilerinde yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Kim
Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Kim

Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi Konusu

Varlıklı bir ailede büyüyen Cha Do-Hyun, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda, çoklu kişilik bozukluğu yaşamaya başlar. Yedi farklı kişiliğe sahip olan Cha Do-Hyun’un hayatı, Oh Ri Jin ile tanıştığında değişir. Oh Ri Jin ise Cha Do-Hyun’ın yedi kişiliğine birden hükmetmeye kararlı bir psikiyatri doktorudur. Mesleğinin ilk yıllarında olan Oh Ri Jin, hastaneden kaçan hastasını bulmak için gittiği kulüpte Cha Do-Hyun ile tanışır. Anında farklı kişilikler arasında geçişler yapan Cha Do-Hyun, Se Gi karakterine büründüğü sırada Oh Ri Ji’ye ilk görüşte aşık olur.

Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi
Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi

Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Dizisi Oyuncuları

Cha Do-hyun – Ji Sung

Sil Baştan dizisi Cha Do-hyun ve diğer altı karakteri canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Kwak Tae-Gun ama Ji Sung adını kullanmaktadır. Yakışıklı oyuncu, 27 Şubat 1977 (41 Yaşında) Seul, Güney Kore doğumludur. Ji Sung’in boyu 178 cm. kilosu ise 70 kg. dır. Oyuncu, Hanyang Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümünde eğitim almıştır. Ji Sung, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi  Lee Bo-Young ile 2013 yılında evlenmiştir. Dizide, varlıklı bir aileye sahip zengin bir iş adamı olan Cha Do-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda , Çoklu kimlik bozukluğu hastalığından müzdarip olur ve kendi öz kişiliği de dahil 7 farklı kişiliğe (Cha Do-Hyun, Shin Se-Gi, Ferry Park, Ahn Yo-Sub, Ahn Yo-Na, Nana, ve Bay X) sahiptir.

Cha Do-hyun - Ji Sung Kimdir
Cha Do-hyun – Ji Sung Kimdir

 

Cha Ki-Joon – Oh Min Suk

Oh Min Suk, 22 Nisan 1980 (38 Yaşında) Seul Güney Kore doğumludur. Oyuncumuz, Kyung Hee Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. Oh Min Suk’in boyu 180 cm. kilosu 71 kg dır. Oyuncumuz “Secrets of Woman” isimli yapım ile mükemmel aktör ödülünü almıştır.

Cha Ki-Joon - Oh Min Suk kimdir
Cha Ki-Joon – Oh Min Suk kimdir

Lee Tae-Im – Kim Young-ae

Kim Young-Ae, 21 Nisan 1951 Güney Kore doğumludur. Oyuncumuz 9 Nisan 2017 tarihinde 66 yaşında iken vefat etmiştir. Dizide Do-Hyun’un büyük annesi rolünü canlandırmaktadır.

Lee Tae-Im - Kim Young-ae kimdir
Lee Tae-Im – Kim Young-ae kimdir

Shim Hye-Jin – Shin Hwa-Ran

Shim Hye-Jin, 6 Ocak 1967 (51 yıl yaşında), Seul, Güney Kore doğumludur. Oyuncumuz, “Bosung Girls’ High School” da eğitim almıştır. Aynı zamanda eski bir modeldir. Dizide Do-Hyun’un annesi rolünü canlandırmaktadır.

Shim Hye-Jin - Shin Hwa-Ran Kimdir
Shim Hye-Jin – Shin Hwa-Ran Kimdir

Ko Chang-Seok – Seok Ho-Pil

Ko Chang-Seok, 13 Ekim 1970 (47 yaşında) Busan – Güney Kore doğumludur. Oyuncu, Seul Sanat Enstitüsü Tiyatro bölümünden mezundur. Dizide psikatrist Seok Ho-Pil karakterini canlandırmaktadır.

Ko Chang-Seok - Seok Ho-Pil kimdir
Ko Chang-Seok – Seok Ho-Pil kimdir

 

 

Ji Sung, Hwang Jang Eum, Park Seo Joon, Oh Min Suk, Kim Yoo Ri, Oh Min-Seok / Cha Ki-Joon, Kim Young-Ae / Lee Tae-Im (Do-Hyun’un büyük annesi), Shim Hye-Jin / Shin Hwa-Ran (Do-Hyun’un annesi),Ko Chang-Seok / Psikiyatrist Seok Ho-Pil, Choi Won-Young / An Gook (Do-Hyun’un sekreteri), Lee Si-Un / Doktor Park, Kim Hee-Jung / Ji Soon-Young (Ri-Jin’in annesi), Park Jun Gyu / Oh Dae-O (Ri-Jin’in babası), Kim Na-Woon / Yoon Ja-Kyoung (Ki-Joon’un annesi), Kan Mi-Youn, Kim Il-Woo / Cha Young-Pyo (Ki-Joon’un babası), Kim Hyun-Joo / Baek Jin-Sook (Chae-Yeon’un annesi), Kim Seul-Gi / Heo Sook-Hee, Goo Joon-Yup