Söz Dizisi 11. Bölüm 12 Haziran Neler Olacak?


Söz Dizisi 11. Bölüm.

Star TV ekranlarında yayınlanan TIMS&B’nin yapımcılığını yaptığı söz dizisi aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kitremeye devam ediyor.

Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde kurt Dereli canlı bombanın üstüne atlayarak Şehit olmuştu. Kurt Dereli’nin kendini feda ederek Şehit olmasından sonra Yüzbaşı Yavuz ve timi ne olursa olsun Çolak ve beraberindeki adamları kanun öne çıkarmak için ant içtiler.

Içtikleri anda yerine getirmek için başta Yüzbaşı Yavuz olmak üzere bütün timi istifa mektupları da hazırlayarak Yarbay Erdem’e ulaştırdı. Erdem Yarbay istifa dilekçelerini arasında kendinin dilekçesinin eksik olduğunu söyleyerek kendinin de bu harekata katılacağını belirtmiş oldu.

Dizi Haber Sitesi  Söz 4. Bölüm Çolak Yakalanacak mı?

Söz dizisi 11 bölüm 12 Haziran akşamı ekranlara gelecek. Erdem Yarbay ile beraber Yüzbaşı Yavuz Tim ile beraber Çolak’ın peşine düşecek. Elbette ki Çolak onlara değişik tuzaklar kurarak bekliyor olacak.

Yüzbaşı Yavuz timi ile beraber her yerde Çolak’ı ararken operasyon sırasında Üsteğmen Zafer (Atakan Aslan) keskin nişancının açtığı ateşle bacağından yaralanıyor. Yaralanan Zafer’i hastaneye yetiştiren tüm arkadaşları onun durumu hakkında bilgi alıp tekrar Çolak’ın peşine düşüyor.

Dizi Haber Sitesi  Söz Dizisi Üsteğmen Zafer Kimdir (Survivor Atakan Söz Dizisinde)

Türk askeri başarısı karşısında saklandığım noktalardan 11 kaçan Çolak acaba yakalanacak mı? Operasyon sırasında Avcı teröristlere esir düşüyor. Sebo’nun eline düşen Avcı acaba kurtulabilecek mi?

Dizinin bir diğer Gizemi olan Beyefendinin emriyle Sebo onlara gönderilen bir roket ile hem Çolak ı hem de kimi yok etme emri alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın