Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü mü? Söz Dizisi 15. Bölüm


Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü mü

Star TV ekranlarında yayınlanan SÖZ dizisi bütün heyecanı ile devam ediyor. TIMS&B’ın yapımcılığını üstlendiği senaryosunu ise Ethem Özışık’ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, baş rollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Çağan Atakan Arslan ve Meriç Aral’ın paylaştığı SÖZ Dizisi 2. sezona hızlı bir giriş yaptı. Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü mü? Söz Dizisi 15. Bölüm fragmanı yayınlandı Hafız ve Aşık diziden ayrılıyor mu?

Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü Mü
Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü Mü

 

Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü mü ?

Söz Dizisi 14. bölümde Çolak yeniden kendi krallığını kurma yolunda adımlar atmış, Sancar ise Türkmen köylerine saldırı hazırlığı içinde idi. Eylem ise Sancar’ın örgütüne sızmış onlar ile beraber hareket etmekte idi. Türkmen köyünü kurtarmak için çalışan özel kuvvetler timimiz, Meclis tezkeresi öncesi sınır dışına gizli bir operasyon daha düzenlerler. Tek amaçları bölgede bulunan soydaşlarımız olan Türkmenleri sağ salim Türkiye’ye getirmek olan Üsteğmen Yavuz ve silah arkadaşlarını nasıl bir macera bekliyor.

Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü Mü
Söz Dizisi Hafız ve Aşık Öldü Mü

Söz Dizisinin 15. Bölümünde Türkmen Köyüne saldırı hazırlığı yapan Sancar ve örgütü ve yine aynı köyü almak için yola cıkan Çolak ve örgütü…. Yavuz ve Özel kuvvetler Timi iki terör örgütüne karşı ne yapacaklar. Fragmandan anladığımız kadarı ile Hafız ve Aşık tuzağa düşüyor gibi görünüyor. Acaba Hafız ve Aşık diziden ayrılıyor mu? Bu soruların cevabını 02 Ekim 2017 Tarihinde STAR TV ekranlarında SÖZ Dizisinin 15. bölümünde seyrederek göreceğiz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın