Super Mario yu tasarlayan Shigeru Miyamoto Mario nun kaç yaşlarında olduğunu söylemiştir?

1
7

Super Mario yu tasarlayan Shigeru Miyamoto Mario nun kaç yaşlarında olduğunu söylemiştir?

24-25
29-30
34-35
39-40

Doğru Cevap 24-25 yaşları

Yanıtı bilen arkadaşların yorum alanından yardımcı olmalarını rica ediyoruz

Ayşenil Koçak 19 yaşında diş hekimliğinde okuyor Kıbrıs’tan katılan yarışmacı annesi ve iki arkadaşı ile birlikte yarışmaya katıldığını ifade etti.Az seyrek olarak kullanılan kelime hangisidir sorusunda tek tük cevabını vererek ilk iki soruyu geçen yarışmacı.Demet halinde satılan yiyeceklerden olmayanlar grubundan patlıcan yanıtını vererek bir diğer soruya geçen yarışmacının sesli sorusunda ise polis telsizi sorusu soruldu.

Sorunun doğru cevabını veren yarışmacı kayıpsız olarak bir diğer soruyu görmeye hak kazanarak Kim milyoner Olmak ister yarışmasında 21 Ekim Akşamı sorulan 5.soruyu gördü.Hangi sporda beraberlik olmaz sorusuna ise seyirci yarımı ile tenis cevabını veren yarışmacı soruyu doğru olarak cevaplamayı başardı.

 

Sevilerek izlenen atv ekranlarının başarılı ve uzun soluklu yarışma programı Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında 21 Ekim 2017 akşamı yarışmacılara sorulan sorulardan bazılarını sizler için beğeninize sunuyoruz. Yarışmanın 21 Ekim Akşamı yayınlanan bölüme yarışmaya Bilecik ilinden katılan yarışmacı Bedriye hanım çok kolay olmasına rağmen ikinci soruda seyirci joker hakkını kullandı.

Eskiden bir işe girmek için bir süre parasız bir süre parasız olarak devam eden kişilere ne ad verilirdi.

Mülazım
Mutemet
Musahhih
Muallim

Bu soruda yarışmacı hem yarı yarıya hemde telefon jokerini kullanar

Kim Milyoner olmak ister yarışmasında yarışmacılardan çoğu 1 Milyon liralık soruyu göremezken ortalama 60 bin liralık ödülle yarışmadan ayrılıyorlar.

Mozzarella ve Parmesan hangisinin türlerine verilen isimlerdir sorusuna ise yarışmacı joker hakkını kullandı ve elma diyerek yarışmadan 1000 TL ödül alarak ayrıldı.Bu sorunun doğru cevabı peynir olmalıydı. Günün BİP sorunun yanıtı ise TUZLU olarak kayıtlara geçti 21 Ekim Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında.

1 Yorum

Comments are closed.