Survivor 13 Haziranda kim elenecek?


Survivor 13 Haziranda kim elenecek?

Survivor finale yaklaşırken finalistler belli oluyor…Finaller yaklaşırken yarışmacılar arasında gerginlikler hat safhaya ulaştı.Semihinçıkışları ortamı gerdikçe ağız dalaşmaları artıyor. Semih gerginlikten kendine pay  çıkarıyor.

survivorsemih

Survivor Semih Neden Kavga Etti

Semih Survivor da gelmiş geçmiş en kavgacı yarışmacılardan birisi. Zaten bu sayede survivor’a reyting kazandırrıyor bu da Semih’i ünlü yapıyor. Nerdeyse artık yarışmacılığından çok kavgacılığı konuşuluyor. Semihin kavgaları sayesinde yarışma neticeleri yerine Semih’in kavgasını konuşur olduk. Peki bu semih neden kavga ediyor. neden bu kadar çok kavgacı.

Semih Neden Kavga Ediyor

Çocukluğuna mı inmemiz gerekiyor bunun için bilmiyorum ama şu bir gerçek ki Semih iyi bir kavga fitilcisi. Peki kadar kavgacı birisi neden yarışmadan diskalifiye edilmiyor da devam ediyor. Çünkü Acun medyanın işine geliyor. Semih in kavgaları sayesinde reytingleri artan Tv8 bu durumdan memnun. Dolayısıyla insanların aklına Semih’in bilinçli olarak kavga çıkardığı, reytinglerin yükselmesi için aksiyon oluşturduğu gibi sorular da gelmiyor değil. Survivor Semih kavga etmesinin sebebi ne

Dizi Haber Sitesi  Survivor İlk Ödül Oyununu Kim Kazandı? 21 Ocak Ödül Kimin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın