Survivor 13 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Dokunulmazlıktan Sonraki İlk Oyun?

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan dünyanın en zor yarışması Survivor 2017 de oyunlar tüm hızıyla devam ediyor. dokunulmazlık oyunlarının ardından oynanan ilk ödül oyununu kim kazanacak? Ödül oyununu kazanacak olan yarışmacılar büyük bir avantaj yakalayarak moral olarak bir adım öne geçiyorlar. Zorlu ada koşullarında Ödül Oyunları büyük önem taşıyor.

13 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı? 

Geçen hafta ödül olarak yöresel lezzetler verilmişti. Çekişmeli bir mücadele sonrası Ünlüler Takımı 2-1 oyunu kazanmış ve ödülü afiyetle yemişlerdi. Gönüllüler Takımı ise büyük bir üzüntü yaşamış ve aralarında tartışma yaşanmıştı.

Survivor 13 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Dokunulmazlıktan Sonraki İlk Oyun?

Bu Ünlüler Takımına baktığımızda Sema ve Sedat’ın sakatlıkları devam ederken Ünlüler Takımını oyunlarda zorlanmasına hatta oyunu kaybetmesine neden oluyor. Bir de takım içi tartışmalarda eklenince Ünlüler Takımı iyice kendinden geçiyor. Gönüllüler Takımında ise Gökhan ve diğerlerinin arasındaki bitmek bilmez tartışmalar devam ederken zaman zaman tartışmalar sertleşiyor. İki takımda aralarındaki soruları halledip oyunlara konsantre olmak zorundalar. Ancak iki takımda da zayıf halkaların bir an önce elenmesi gerekiyor.

13 Mart Ödül oyununu kazanacak takımı söylemek gerekirse bizim görüşümüze göre Ünlüler Takımının 13 Mart Ödül Oyununu kazanacağını düşünüyoruz. Ünlüler Takımı Ödül Oyunlarında daha istekli duruyor. Gönüllüler Takımı aralarındaki sorunları halledebilirse oyunlarda daha iyi olabilecekler.

Survivor 2017 14 Mart Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazanacak? tıklayınız!

Survivor 2017 13 Mart İlk Oyunu Kazanan Belli Oldu?

İlk Oyun İlhan ve Gökhan arasında oldu. Oyunda havuz bulunuyor. Havuza atlayarak başlayan parkur sonunda oyuncular ellerindeki iki topu yere vurdurarak basket filelerine sokmak zorundalar. İlk oyunu İlhan Mansız alarak Ünlüleri 1-0 öne geçirdi. Oyundan sonra oyuncular takım arkadaşlarına taktiklerde bulundu. Sizce 13 Mart Ödül Oyununu Hangi takım kazanır? Oyunlarda hangi takımı daha iyi görüyorsunuz? Bu konudaki duygu ve düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Survivor Ödül Oyunu Videosu!

https://www.youtube.com/watch?v=syhdSdbte6k&t=187s

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here