Survivor 13 Mayıs 2017 Dokunulmazlık Oyunu. Kazanan Takım Belli Oldu.

1

Survivor 13 Mayıs 2017 Dokunulmazlık Oyunu

Acun Medya’nın yapımcılığında TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor bütün heyecanı ile devam ediyor. Acun ILICALI’nın sunuculuğunu da yaptığı yarışmada Kıbrıs’a haftalar kaldı.

Bilindiği gibi geçen hafta dokunulmazlık oyunlarının 2’sinide kazanan Ünlüler Takımı olmuştu.Bu bilgiyi de sizlere Survivor başlamadan önce paylaşmıştık ve aldığımız bilgi doğru çıkmıştı. Gönüllüler takımı Ogeday, Tuğçe ve Berna’yı eleme potasına çıkarmışlar ve elenen isim Tuğçe Olmuştu.

Tuğçe’nin adaya vedasından sonra gönüllülerde sular durulmamış stratejiler ve oyunlar son gaz devam etmişti. Bu sebeptendir belkide gönüllüler bu hafta içi oynanan oyunlarda pek başarı gösteremediler.

Ödül Oyunu

Bu hafta Acun Ilıcalı 3 büyük ödülden ilki olarak tanımladığı ödül oyununda kazanan takımın her bir yarışmacısına bir araba verileceğini söyledi. Ödülün araba olması hem Ünlüler takımında (Özellikle Sabriye) hem Gönüllüler takımında heyecanla karşılandı. İki tur üzerinden oynanan ödül oyununda Gönüllüler bütün gayretini oyuna verseler de Kazanan takım final turu sonunda Ünlüler takımı olmuştu ve takımda büyük bir sevinç yaşanmıştı. Özellikle Sabriye kazandıkları inanmakta bile zorlanmış sevinç göz yaşları dökmüştü.

Survivor 13 Mayıs 2017 Dokunulmazlık Oyunu. Kazanan Takım Belli Oldu.

Dokunulmazlık Oyunu

Bu Gece oynanacak olan bu haftanın birinci dokunulmazlık oyununun ilk raundu Acun Medya tarafından yayınlandı. İlk raundunda Ünlüler takımdan İlhan Mansız ve Gönüllüler takımından Anıl’ın yarıştığı ilk dokunulmazlık oyununda Anıl hızlı bir şekilde parkuru tamamlayıp atışlara başlıyor. İlhan mansız parkuru Anıl’a baya bir gerisinde bitiriyor. Parkurun sonunda bir puzzle ve iki başarılı atış yapmaları istenen yarışmacılardan Anıl erken gelmesine rağmen atışlarda başarılı olamamış ve atışlarda galip gelerek ilk raundu da kazanan isim İlhan Mansız olmuştur.

Survivor 13 Mayıs 2017 Dokunulmazlık Oyunu. Kazanan Takım Belli Oldu.
Dokunulmazlık oyunu – Dizihabersitesi.com

[kirmizibuton]ALDIĞIMIZ BİRKAÇ TÜYODAN DOĞRULUĞUNA İNANDIĞIMIZ BİLGİYE GÖRE BU HAFTANIN 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN ÜNLÜLER OLMUŞTUR. ÜNLÜLER TAKIMINI TEBRİK EDERİZ[/kirmizibuton]

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here