Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu

142
Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu
Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu

TV 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı olan Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu hangi takım kazanacak?

Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu
Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu

 

Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu

TV 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor 2018’de bu haftanın son ödül oyunu bu akşam izleyiciler ile buluşacak. 2 aylık bir sürenin geçtiği Survivor 2018’de artık ödül oyunları güzel ödüller ile beraber geliyor. Dün akşam yani 12 Nisan Ödül oyununda ki biftek-pilav ödülü bunun göstergesi olsa gerek.

Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu
Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu

Bu akşam ekranlara gelecek ödül oyunu parkurundan biraz bahsedelim. Daha önce ki Survivor sezonlarında da izlediğimiz bir parkur var yarışmacıları bekleyen. Gözleri bağlı bir şekilde parkuru bitirmeye çalışan yarışmacılarimiza bor takım arkadaşları seslenerek rehberlik etmeye çalışıyorlar.

Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu
Survivor 13 Nisan 2018 Ödül Oyunu

142 YORUMLAR

 1. Sen bende yanlızlığımı bitirmek için varsın
  Hayata küskünlüğümü bitirmek için varsın hayatımda
  Ben seni bırakmayıp seveceğim ömrünce
  Sen benim hayatımın rehberi olacaksın
  Sessiz bir masal denizinde
  Yelkenlerimi okşayan umut yelimsin
  Sararmış birkaç anı sayfamda
  Asırlık yaşamımda bir tazeliksin
  Ağlamaz sansınlar bu gözleri herkes
  Gözbebeklerimde işildayan yağmur ormanlarımsın
  Mutluluğa uzanan her günümde
  İçime doğan güneşimsin
  #SonsuzArEy?

 2. Ancak öldüğümde bırakırım. Başka hiç bir güç bıraktıramaz?
  Tamam asma o yüzünü? üzecek bişey yapmam? yani yapmamaya çalışırım?

 3. Çıktınmı lan? Neyse iyi geceler gözümün nuru? Nurtanem?
  Bb?
  Çabuk dön lütfen.
  Ve o son maddeyi uygulayamasan ben kendi halimi düşünemiyorum bile??

 4. Inşallah havam ,suyum, toprağım? perim? inşallah istediğin sonucu alırsın. Uyumazdım ama şarjı bitmişti telefonumun. Ve şarj cihazımı da kuzenim aldı. Tv den şarj ediyorum telefonu . Şu anda da Tv nin önünde oturuyorum. Annem keser beni. Uyuyor taklidi yapamıyorum maalesef?

  • #14❤01❤2018

   Alınan kararlar

   •çok kıskanmamak

   •saçmalamamak

   •başkasını nasıl ve ne derece sevdiğini takmamak

   •daha fazla güvenmek

   •hep sevmek

   •çok sevmek en çoook sevmek❤

   Bunlardı??

 5. Ben emoji ayırt etmiyorum galiba?
  Bi’tek ismi kötülüqcanlardan kalma mal gülüşleri var? onlarda bunlar “?☺” “yedim bende malım zaten” demek yerine bunları kullanıyoruz ?

 6. Bir diziyi emojilerle anlatmaya çalışıyorsun? çok iyi anlıyorum ben. Tüm dizileri ilk tahminimde tutturdum?? yalnız anlatmamda sıkıntı var gibi. Hiç birini anlamadı Arya?

 7. Ya bugün Cadıselimle yıldönümümüzdü galiba? Doğum günümden bikaç gün önce 8. Ayımız bugün diyordu. O hesapla 10-17 nisan arasında bir gün tanışmışız. Unutursan bittin sen diyordu bana. Ulan zaten unuttum ben unutursan diye bişey yok diyordum bende? ısrarla kaç kez söyledim tanıştığımız günü diyor. Halbuki hiç söylemedi?

 8. Laf sokmuyorum gerçekleri söylüyorum?.. Bu konuda laf sokamazsın evet diğerleri sana ses kaydı atıyorsende onlara atıyorsun ama yine o diğerleri başkalarına da atıyor ben sadece sana attım..
  Ayhh ne uzun oldu bu böyle bilmece gibi

  • Öylesine ki. Ama görsen hatırlardın dimi o resimi? neyse boşver sonra anlatırım. Biraz dedikodu da var galiba yapmamız gereken? onu da sonraya saklıyorum. Dün yine imanlı günümdeydim aklıma gelmemiş bazı şeyler?

  • Hiç valla? ayy bisey soracağım sana. Yaz aylarında bi kere internetten özledim yazan bi resim atmıştın ya bana o resim hala duruyormu sende?

 9. Ben 2 kilo aldım yaz ayında 49dum. Şimdi 51 oldum?. Öleceğim ne ya allah korusun?. Bilmiyorum giremem büyük ihtimalle?.. Süre gittikçe daralıyor vakit kaybetmemek lazım?
  Sende çıkıp durma konuşalım şimdi

 10. Söylüyorsunda trip attığım zaman daha çok söylüyorsun. Bu arada şair ruhlu fila değilsin. Şiirleri sen mi yazıyorsun ya internetten bulup kopyala yapıştır yapıyorsun. Gece gece ne kızartması kilo alacaksın be?. Ben yarın giremem büyük ihtimal çünküsü bu hafta matematik sınavı var ona çalışcam ikincisi bitirmem gereken bir sürü konu ve kitap var. Üçüncüsü yok:)
  Buraya girdiğim zaman aklım burda kalıyor acaba yazdı mı diye girmemem daha hayırlı?..
  Bu arada ben de acıktım ya?

  • Hava atıyorduk şurda bozmasaydın?? o şiirleri beğenmek bile büyük emek istiyor huzurum?
   Annem kurban keser ben kilo alırsam. Duruyor duruyor. Çok sinirimi bozuyorsun diyor bana? bi deri bi kemik kalmışım? 53 kilo olmasam inanıcam bende?
   Zaten şimdide burnum kanıyormuş farkında bile değilim. Bir baktım elime kan bulaşmış? sanırım öleceğım huzurum? çok şükür annem uyuyor. Yoksa pazartesi hastane hastane dolaştırır beni?

 11. Sinirim bozuldu ya. Gönderemiyorum yazdıklarımı bir türlü?..
  Sana trip atmam işe yarıyor galiba baya güzel sözler okuyorum gözlerim doluyor??Klasik ben işte ders çalışıyordum öyle işte?

  • Sanki trip atmasan demiyoruz güzel söz? Şair ruhluyum bi kere ben?? iyi dersler huzurcan. Bende açım şimdi?? her an gidip kızartma yapabilirim ama üşeniyorum. Çabuk uyuyayım açlığım geçsin çabucak yarın olsun diye bekliyorum?

 12. Telefonu şimdi aldım elime. Şarjdaydı 15 dk dır?? 15 dk durması yeterde artar bile dedim aldım? Survivorun başlamasını bekliyorum huzurum. Namazımı kılıcam şimdi. Sonrada dondurma yiycem? birde seni düşünmem için aklımdan çıkman lazım? hiç çıkmıyorsunki seni düşüneyim? edebiyata gel. Yavşama timesımızı geçmiş biraz ama olsun?
  Sen napıyorsun?

 13. Yoo bilmiyorum neresi ki o yer??
  Aynen trip atasım var ama olmuyor burda. Özelde olsaydık konuşmalarımız yine tripli geçecekti?. Geçmiş olsun arzum?
  Ee napıyosun?
  [(Kesin beni düşünüyorsundur
  dimi????)]

 14. Yoo bilmiyorum neresi ki o yer??
  Aynen trip atasım var ama olmuyor burda. Özelde olsaydık konuşmalarımız yine tripli geçecekti?. Geçmiş olsun arzum?
  Ee napıyosun?
  [(Kesin beni düşünüyorsundur
  dimi????)]

 15. ?? sen biliyorsun o silinmeyecek yerin neresi olduğunu??
  Ya üşütmüşüm huzurum . Burnum tıkandı? Burada bende rahat değilim de ne yapalım? Ama çokta seviniyorum. Buradan konuşurken trip atamıyorsun???

  • Turkcellden girdiğin gözüküyor. Yani seni öyle ayırt edebildim. Dünkü kopyadaki gibi farklı birşeyden de giriş var. Onlar sen değilsin o zaman? onun için sordum.
   Ya elektriğimiz gitti az önce wifi de kesildi tabi az önce o yüzden hemen göremedim yazdığını. Şimdi gelip baktılar elektrikçiler halloldu sorun bugünlük?

  • ? ne tesadüf bende hoşlanmıyorum. Neyse. Iyi sayılırım. Sen nasılsın?
   Aa dün geceki Ankara olayını sordum Demet bilmiyormuş. Ama cafemucizesi’nide kontrol ettim gece. Istanbul , izmit,Kahramanmaraş, Van… alakasız yerler gösterdi? Yani o Ankara da doğru tespit olmayabilir?bide bağlantıyı gösteriyor tabi sen turkcell’lisin dimi huzurcan?

 16. Bir kez daha “Tek Yürek”olduğumuz kanıtlandı❤. Telefonu yeni aldım elime bugün “14Nisan”mış.. Bizim 15. ayımız huzurum. Normalde girmeyecektim dün biraz moralim bozulmuştu ama girip bir şeyler yazmak istedim. Ne yaparsan yap ne yaparsam yapayım her şeyden herkesten önce sen varsın bende. Ne yazarsak yaşayalım sana olan sevgime güveniyorum ben. Ayrılmamız mümkün değil?.. Senin de beni çook sevdiğini ve her geçen gün daha bi çok sevdiğini biliyorum. İkimizin sevgisine o kadar inanıyorum ki❤.
  Bazen çekilmez oluyorum ama sadece bu yönümü sen biliyorsun. Çekilmez olmamın sebebi de birazcık kıskanç olmam galiba. Ama sadece seni bu kadar kıskanıyorum galiba?.. Özelde olsak başka şeylerde derdim de burada utanıyorum?..
  Nice 15 aylara havan suyum toprağım?
  #HuzurumunTemsilisin?

  • Normalde bende bugün girmeyecektim? Ne kadar da tek yürek’iz benimde moralim bozulmuştu dün? Sen girersin diye girdim bende❤
   Çekilmez olup benimde moralimi bozduğun doğrudur ama sen yine de tek bana çekilmez ol❤ Kıskanma başka kimseyi böyle❤
   Bende eminim sen ne kadar çekilmez olursan ol; istersen aylarca, yıllarca gelme, konuşmayalım. Ama yine de hiç değişmez bendeki yerin❤ Tribinden bile beni çok sevdiğini bu denli hissettiğim kızın yerinin değişmesi mümkün değil❤ Seni çoook ama çoook ,büyük, Sonsuz seviyorum hep❤ Inşallah nice aylara sağ yanım❤
   Db’deki 6.ayımız geldi aklıma şimdi. Kendimi paralamıştım Resul bey’e sayfa açtırmak için? açmamıştı o da? Neyse Eylülüm? Birazdan yine gelirim❤

 17. Gunaydin arkadaslar.keyifli hafta sonlari diliyiorum herkese.mesaj sistemi guncellemeleri tamamlandi.mesaj karakter siniri 1000 olarak ayarlandi.

 18. ASİM CANIM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  ZARAM LA KONUŞMIYORMUSUNUZ BUGÜN HİÇ GÖRMEDİM KANKAM ı

 19. ZUZUM BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL DERT ORTAGIM
  ..
  EYLÜL CANIM HOŞ GELDİN

  ZARAM. ASİM.. SERPİLİM..

  NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 20. Çok iyim Elam. Eylülüm sağ yanım geldi❣ tamamlandım❣ benden iyisi olamaz. Zaten 2 gün önce Mihribanımda gelmişti? Eylülde geldi tam oldum yani:)
  Sen nasılsın Dert ortağım?

 21. MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN???
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  BU AKŞAM NE DİLEK DİLERSENİZ ALLAH KABUL ETSİN ??

  • ??? çıldırmak üzereyim huzurum giremiyorum mesaj kutuma?? vpn çalışmıyor? Yazarokurda da böyle normal sayfalara giriliyor mesaj kutusuna girilmiyor?? offfff??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here