Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı?

19
Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı
Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 74. Bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı ? Survivor 18 Mayıs Ödül Oyunu ve sonrası yaşanan gerginliğin sebepleri nelerdir? Ünlüler takımından Turabi neden Mustafa Kemal ve Ümit Karan’a tepki gösterdi?

Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı
Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı

TV8 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni yarışma Survivor 2018’de 98 gün geride kaldı. Survivor 2018’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında yaşanan rekabet birleşme partisinden sonra daha da alevlenmiş gözüküyor. Survivor 2018 17 Mayıs akşamı ekranlara gelen ödül oyununu kazanan takım 10-1 skor ile Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımını sevindiren bu galibiyet hem morallerinin doyurdu hem de karınlarını. Survivor 2018’in sembol oyunlarının kazanan isimleri olan Adem Kılıçcı ve Damla Can aileleri ile buluştular ve daha sonra onlarla yemek yeme sevincini yaşadılar.

Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı
Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2018’de bu haftanın İletişim Oyunu yarışmacıların için hırslı ve başa baş giden bir karşılaşma oldu. Gönüllüler takımının güzel bir başlangıç yaparak 4-1 skor ile önde olduğu yarışmada; oyun kazanan Mustafa Kemal’in sevincini yaşarken ağzından çıkan ingilizce bir küfür Hilmi Cem ile Mustafa Kemal’in tartışmasına yol açtı. Mustafa Kemal sevincini yaşadığını ve ona karşı bir şey söylemediğini açıklasa da Gönüllüler takımı bunu pek inandırıcı bulmadı ve yaptığını agresif bir şekilde savunan Mustafa Kemal hem Gönüllüler takımı yarışmacılarından hem de Turabi’den tepki aldı.

Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 18 Mayıs 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı konusuna gelelim. Bu akşam ekranlara gelecek olan haftanın son ödül oyunun parkuru yarışmacıları yoracak uzun ve bol engelli bir parkur. Ödül oyununun parkurunu değerlendirdiğimizde, parkurun denge isteyen bir parkur olduğunu söyleyebiliriz. Parkurda çok fazla engel etabı var buda yarışmacıların hızlarını devamlı keseceği için parkurun hız değil denge istediğini söyleyebiliriz. Bu tarz parkurlarda Ünlüler takımı yarışmacıları daha iyiler. Eğer atışlarda sıkıntı çekmezlerse bu akşamın kazanan takımı Ünlüler takımı olur. Her ne kadar Gönüllüler takımı yarışmacıları dün akşam ekranlara gelen ödül oyununu kaybettikleri için bu ödül oyununu kazanmak isteseler de eğer atışları çözüp daha başarılı olamazlarsa ödülü Ünlüler Takımı’na vereceklerdir.

19 YORUMLAR

 1. ????????????????????????????????????????????
  BU ÇİÇEKLER BENİM DÜNYA GÜZELİ ARKADAŞLARIMA
  ?????????????????????????????????????????????

 2. HAYIRLI SAHURLAR ARKADAŞLAR
  EKREM BEY SİZ BENİ SORMADINIZ AMA BEN SİZİ SORİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İKİ GÜN YAZMADIM UNUTULMUŞUM

  ZUZUM ÇİÇEGİM İNTERNETİMDE SORUN VAR ONUN İÇİN GİREMİYORUM BUGÜNDE GİREMEM HABERİN OLSUN NEŞE KAYNAGIM SENİ ÇOK SEVİYORUM ELAR
  ORTAK KENDİNE İYİ BAK

  ZARAM ELZA
  ASİM ELAS
  SERPİLİM ORKİDEM YENİ GÖRDÜM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN KARDEŞİNE

  KIZLAR İNTERNETİMDE SORUN VAR ONUN İÇİN YAZAMADIM BUGÜN DE YAZMAMAM HABERİNİZ OLSUN
  ALLAH’A EMANET OLUN

 3. Hayırlı geceler arkadaşlar iyiyim çok şükür sorduğunuz için teşekürler. Serpil hanım dan haberi olan var mı nasıl olmuş kardeşi? Arzu, Zara, Asi nasıl keyifler?

 4. Hesabim acildimi bilmiyorum bakmdim vaktim olmdi isden geldim biraz uzandim s panoramyi izledim namaz kildim simde yemek yapacam iftara az kaldi aksam bakarim hesabim aktiflesmismi

 5. Zaram senin hesabin acilmadimi ya offf senin yorumlar onlaylaniyor hesabin acilmiyor benim yorumlar onaylanmiyor hesabim aciliyor offff 🙁 seni cok ozledim gonlumun sultani ya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here