Survivor 20 Mayıs 2017 Kim Kazandı? Dokunulmazlığı Kazanan Takım Kim?

4
Dokunulmazlık oyunu - Dizihabersitesi.com

Survivor 20 Mayıs 2017

TV8 ekranlarında Survivor heyacanı kaldığı yerden devam ediyor. Acunn Medya yapımcılığında gerçekleşen Survivor 2017 izleyenleri ekran karşısına kitlemeye devam ediyor.

Survivor 20 Mayıs 2017 Kim Kazandı? Dokunulmazlığı Kazanan Takım Kim?
Dokunulmazlık oyunu – Dizihabersitesi.com

Survivor 2017’de bu hafta güzel 2 gece izledik. Bildiğiniz gibi bu hafta Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan takımları 2 tur oynanan ödül oyununda birbirlerine karşı yarıştılar. Kıyasıya rekabet izlediğimiz Türk-Yunan Survivor ödül oyununu 2 turu da önde bitiren Survivor Türkiye Oyuncuları oldu. Oyunlardan sonra Türk ve Yunan Takımları Fedon’un şarkıları ile eğlenceli bir dostluk yemeği yediler. (Tabi arada sabriyenin attığı tokat ta akıllarda kalıcı bir sahne oldu :))

Survivor Türkiye-Yunanistan heyecanı sonlandı ve nihayet kendi Survivorımızda kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Survivor 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü Survivor Dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor. Acunn Medyada yayınlanan ilk raundunda Volkan ve İlhan Mansız oyunu yayınlanmıştı. İzlemlediğimiz kadarı ile parkur biraz güç, biraz denge ve sonunda atış becerisi istiyor.

Survivor 20 Mayıs 2017 Kim Kazandı? Dokunulmazlığı Kazanan Takım Kim?

Bugün Dokunulmazlık Oyununda kazanan takımı az sonra sitemizden yayınlayacağım. Sizce kim kazanmıştır. Yorumlarını bekliyoruz.

 

 

[kirmizibuton]ALDIĞIMIZ TÜYO 1. DOKUNULMAZLIĞI ÜNLÜLERİN ALDIĞIDIR.TEBRİK EDERİM[/kirmizibuton]

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here