Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

14

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor bütün heyecanı ile devam ediyor. Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Potasına hangi yarışmacılar girecek sorularının cevapları bu akşam TV8 ekranlarında seyirci ile buluşacak. Dizihabersitesi olarak bu soruların analizini yapalım.

Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık
Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık oyunu

Survivor 2018’de 19 Mayıs yani dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımının galibiyeti ile sonuçlandı. Oyunun başından bu beri üstünlüğü elinde tutan Ünlüler takımı oyunu 10-3 skor ile kazandı. Oyunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Gönüllüler Takımı bireysel dokunulmazlık oyununa çıktılar. Bireysel dokunulmazlığı oyununu Hilmi Cem kazandı.

Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık
Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık oyunu

Survivor 20 Mayıs 2018 Dokunulmazlık Oyunu

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor 2018’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu yayınlanacak. Bu oyunun son derece hırslı ve gergin olacağa benziyor. Bu akşam ekranlara gelecek olan Dokunulmazlık oyunu Gönüllüler Takımının kazanacağını düşünüyorum.

14 YORUMLAR

 1. Zaram❤Asim❤Serpilim
  Arzum❤Ayşenurum ❤Eylülüm
  HEPINIZI SELAMLIYORUM VE ÖPÜYORUM..
  BEN YAZAMAZSAM YAZ IÇIN UZUN BİR ARA VERİRSEM MERAK ETMEYIN!!
  HAKLARINIZI DA HELAL EYLEYİN 💗💗💗

 2. Iyi akşamlar:)
  Survivortbilginin paylaştığı sms sıralamasına göre Gönüllüler takımında en az oyu Birsen almıştı. Ondan sonra da Yağmur. Zaten Gönüllülerden birisi elenmiş hatta ailesiyle irtibata bile geçmiş elenen isim. Gönüllülerden biri elendiyse ve o sms sıralaması doğruysa (ki Acun Ilıcalı o videoyu youtube dan kaldırttığına göre doğru olabilir) Birsen bu hafta elenmiştir😔

 3. Herkese merhaba nasilsniz iysinizdir insallah
  İnsallah dokunmasligi unluler kazanir gonullulerden biri gider
  Unluler kayb etse de yine gunullulerden birinin gidecegni dusunuyorum Mustafanin oy potanselinin Yagmur ve Birsenden daha yuksek oldugnu dusunuyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here