Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenen Kim Olacak?


TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması bütün heyecanıyla devam ediyor.

Survivor 2017 yarışması bildiğin üzere artık bireysel bir hal aldı. Survivor’da yarışmacılar artık takımları için değil sadece kediler için yarışıyorlar.

Survivor 2017 14 Haziran Gecesi oynanan Bu hafta da ilk dokunulmazlık oyununu Ogeday kazandı. Ilk dokunulmazlığı kazanan Ogeday kendini garantili altına almış  oldu.

Dokunulmazlık oyunu – Dizihabersitesi.com

Survivor 2017 15 Haziran Gecesi bu haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dokunulmazlık oyununda sonra yarışmacılar ada konseyi de geçecek ve bir arkadaşları da daha ismini eleme potasına koyacaklar.

Kıbrıs’a gitmeyi garanti altına alan Sema Dün dokunulmazlığı kazanan Ogeday ve bugün iki dokunulmazlığı kazanan aday yazılamayacak.

Bugünkü dokunulmazlık oyunu parkuru denge ve hız gerektiriyor. Taşımacılar ellerindeki tahtayla pinpon topuna benzeyen bir topu düşürmeden parkuru bitirmeye çalışacak sonra da başarılı 2 atış yapacaklar.

Bakalım bugün 2 dokunulmazlık oyununu kazanan ve eleme potasına girmekten kurtulan yarışmacı kim olacak?

Aldığımız bir tüyo yok; zaten artık tüyolara güvenmiyorum 3 kere yanlış bilgi verdiler. Ama kişisel düşüncem Eğer Sabriye bireysel dokunulmazlığı kazanamazsa eleme potasında gireceğini ve bu hafta elenen ismi Sabriye olacağını düşünüyorum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenen Kim Olacak? (30 Yorum)

 1. Evet sosyal medya da Sabriye diyorlar habide sosyal medya da araba ödülnü İlhan abi bilerek Berna ya bırkmış diyorlar Ben inanmıyorum

 2. Allahım sana şükürler olsun şuan çok mutluyum adem çok süper yarıştı ve kazandı varmı benden mutlusu….
  Sabriyeye yol göründü gibi…..
  Keşke ama berna gitse….

  • Zaram ruh ikizim canım kankim mutlu olmak ne kelime mutluluktan havalara uctum resmen….izlerken hep seni düşündüm hislerimin karşılıklı…..

 3. Allahım sana şükürler olsun Adem kazandı Paşam çok güzel performans sergiledi Berna’ı yazarlar Ogeday Sabriye’ni söyler Adem’de inşallah Serhat’ı söyler Ve inşallah Berna gider

 4. Adem şuan gayet iyi gidiyor inşallah dokunulmazlığı alır….adem beni heyecandan öldürecek…..

  • Zaram ruh ikizim biricik kankim ben sana asla küsermiyim hiç….Aaaa kankalar asla küsmez… vaktim olmadı yazmaya diğer siteye ilk fırsatta yazacağım…..

  • Merhaba Duygu hanim Adem potaya girse bile elenmiyecek bu yuzden dokunulmazligi alib almamasi hic fark etmiyor 🙂

 5. Bugün bir terslik olmazsa sabriye bence gidecek….dokunulmazlığı inşallah adem alır….yoksa ademin potaya girme ihtimali benim için hiçte süpriz olmaz….serhat dokunulmazlığı alırsa ademi söyleyecek diye düşünüyorum çünkü hala kuyruk acısı var…..

 6. Tesekkurler Ekrem bey ben superim siz nasilsiniz?
  Bende ilk bernanin gitmesini isterdim mesela sabriye bireyseli alsa adem ve ilhan potaya ciksa o zaman berna elenir hi hi senaryomu deyistirdim 🙂 ayyy amma guzel olurdu be

 7. Dünkü dokunmazlığı Ogeday’ın kazanacağnı biliyordum inşallah bugünkü dokunmazlığı Adem kazanır.
  Bence Ogeday Sabriye’ni söyler bugünkü dokunmazlığı kazanan kişi de Berna’yı üçüncü kişi kim olursa olsun ya Berna yada Sabriye gider diye düşünyorum