Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazanacak? 26 Şubat

0

Tv 8 ekranlarında ilgiyle yayınlanan yarışma programı Survivor 2017 2. Dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor. 1. dokunulmazlık oyunu oynanmış ve 2 aday elenme adayı olmuştu. 2. Dokunulmazlık oyunu ile en az 2 elenme adayı daha çıkacak ve toplamda en az 4 kişi elenme adayı olacak. 1. Dokunulmazlık Oyununun güce dayalı bir oyun olduğunu düşünürsek 2. dokunulmazlık oyununun hıza ve zekaya dayalı olacağını düşünüyorum.

Dokunulmazlık Oyunları yarışmacılar için büyük önem arz ediyor. Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Survivor Adasına veda ediyor. Dokunulmazlık Oyunlarının önemini bilen oyuncular bu oyunlara özel olarak hazırlanmak zorundalar. Peki 2. Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak?

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazanacak? 26 Şubat

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyununu Fotoğraflar?

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazanacak?

Geçen hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını Gönüllüler Takımı kazanmıştı. Dokunulmazlık Oyunlarını kaybeden Gönüllüler Takımında 4 aday elenme adayı çıkarmış. Adaylar Sedat, Sabriye, Şahika Berna Öztürk elenme adayı olmuştu. Berna Öztürk Survivor 2017 ye veda etmişti.

27 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Kim Kazanacak? tıklayınız!

26 Şubat 2016 oynanacak oyununu Gönüllüler Takımı’nın kazanacağını düşünüyordu.  Gönüllüler Takımı son zamanlarda performanslarını artırmıştı. Fakat bugün Ünlüler’in şanslı günü oldu ve Oyunu Ünlüler kazandı. Oynanacak oyunda kazanacak takımın kimin olacağını belli ediyor. Bazı oyunlar bazı oyunculara iyi gelirken bazılarına kötü geliyor. Sizce 26 Şubat Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak? Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazanacak? 26 Şubat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here