Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 1. Oyunu Kim Aldı? 12 Mart

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ilklerin Survivor’u Survivor 2017 de 10 Mart da oynanan Bil Bakalım oyunu ile yaşanan eğlenceli dakikalar yerini yavaş yavaş sıkıntılı ve tartışmalı saatlerin yaşanmasına neden oluyor. Bunun nedeni ise Dokunulmazlık Oyunları. Kaybeden takımdan 1 kişinin eleneceği oyunda bu hafta 2. Dokunulmazlık oyununu kim kaybedecek? Tüm bu sorulara yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

Dokunulmazlık Öncesi Adada Neler Oluyor?

Survior 2017 de Dokunulmazlık öncesi adada neler yaşanıyor buna bir bakalım. Kim ne durumda. Ünlüler Takımı üst üste aldıkları yenilgilerden sonra geçen hafta 2 Dokunulmazlığı da kaybetmiş ve 1 arkadaşlarını göndermek zorunda kalmışlardı. Aslında bakılırsa şuan ve bundan sonra gönderecekleri oyuncuların Ünlüler takımına bir zararı olmayacaktır. Hatta faydası bile olabilir.

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 1. Oyunu Kim Aldı? 12 Mart

Benim görüşüm şu ki: Ünlüler Takımından Fatih, Sabriye ve Şahika’nın da gitmesiyle daha da güçlenecekler. Ancak bu oyuncular kendilerini düzeltebilirlerse gitmeleri iyi olmaz. Bir diğer konu ise Sema’nın sakatlığı. Sema’nın sakat olması Ünüler için iyi olmadı. Sema’nın bu sakatlığının ciddiyetinde kendisinin oynama hırsı ve Sabriye’ye yenilmemek için çabası var. Takımını da riske etti. Serhat Akın’ın da tam olarak iyileşememesi Ünlüler için bir dezavantaj. Avantaj olan bir konu ise, Sedat ve Pınar’ın Sema ve Serhat’in yokluğunda gösterdikleri oyun performansı. Bu iki oyuncu da son zamanlarda iyi oynuyorlar.

Gönüllüler Takımına bakacak olursak orada durumlar Gökhan’ın gelmesi ile daha da karışacağa benziyor. Biliyorsunuz Gökhan sakattı ve oyunlara yeni dahil oldu. Ancak Gökhan’ın gelmesiyle 3 oyun kaybeden Gönüllülerden bazıları Gökhan’dan önce daha iyi oynuyorduk 7 maçımızı da Gökhan yokken aldık söylemleri ortalığı karıştırdı.

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 1. Oyunu Kim Aldı? 12 Mart

Kağıt üzerinde Gökhan olmadığında kazandıkları Gökhan olduğunda kaybettiklerini doğrulasa da Gökhan Gönüllüler Takımında performans açısından 1.sırada bulunuyor. Hatta 11 Mart ilk dokunulmazlıkta da iyi bir performans gösterdi. Bir diğer konu ise Gönüllülerde Ogeday’ın son zamanlardaki çıkışları adada Gönüllüler arasında ayrışmayı tetikliyor. Bir de Anıl’ın son zamanlarda laf taşıması Bulut cephesinden tepki alırken bu durum aralarındaki ayrılıkları gösteriyor. Ancak görüşüm o ki Gönüllüler de henüz oyunlara yansıyan bir tartışma ve ayrılık bulunmuyor.

Survivor 2017 Birleşme Partisi Ne Zaman? tıklayınız!

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 1. Oyunu Kim Aldı?

Survivor 2017 de dokunulmazlık oyunları büyük önem taşıyor. Bu oyunları kazanamayan eleniyor. Geçen hafta 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler aralarında Tarık Mengüç’ü göndermek zorunda kalmışlardı. Bu hafta ilk Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı kazanmış. 2. Dokunulmazlık Oyunu merak konusu olmuştu. 2. Dokunulmazlığı Ünlüler Takımı kazanacağını düşünüyoruz. Ancak Gönüllüler Takımı şuan daha formda onların kazanma ihtimali az değil. 2. Dokunulmazlık Oyunu 1. oyunu İlhan ve Bulut oynadı. Oyun güç ve isabete dayalı bir oyun. İlhan Bulut’u yendi ve Ünlüler 1-0 öne geçti. Çok çekişmeli bir oyun olacağa benziyor.

Ödül:

Skor: 2-0

Kazanan Takım: Gönüllüler Takımı

Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu 32. Bölüm Videosu!

https://www.youtube.com/watch?v=Th30TOOa1Uo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here