Survivor 2017 20 Haziran Yarı Final Oyunu Kimler Kazanacak? Finale Kimler Katılacak?


Survivor 2017 Yarı Final

Survivor 2017’de , yaklaşık 5 aydır yarışmacıların yaşadığı ve oyunların oynandığı Dominik cumhuriyetine veda edildi. Uzun bir zamanlarını Dominik Cumhuriyetindeki adada kurdukları barakalarda geçiren yarışmacılar yaptıkları her şeyi yıkarak adaya veda ettiler.

 

Survivor 2017’de dün gece son dokunulmazlık oyunu oynandı. Sembol sahibi Sema ve ilk dokunulmazlığı kazanan Adem’in yarışmadığı oyunda İlhan Mansız, Serhat Akın ve Ogeday Girişken karşı karşıya geldi. Yarışmacıların hepsinin hırslı olduğu son dokunulmazlık oyununda Serhat Akın güzel bir performans sergileyerek son dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

Serhat’ın dokunulmazlığı kazanması sonrası eleme potasına otomatikman İlhan Mansız ve Ogeday Girişken çıkmış oldu. Büyük bir heyecan ve merak içinde beklenen sonuca göre toplu SMS ile daha düşük oy oranına sahip  olarak elenen yarışmacı İLHAN MANSIZ oldu. İlhan Mansız’ın veda etmesi sürpriz olarak değerlendirilse de Ogeday hayranları tarafından büyük sevinçle karşılandı.

Survivor 2017 yarışmasında geriye kalan 4’lü Adem KILIÇCI, Serhat AKIN, Ogeday Girişken ve Sema Aydemir oldu. İlhan Mansız’ın elenmesinden sonra adaya dönen yarışmacılar, konakladıkları baraka dahil 5 ay boyunca adada yaptıkları her şeyi sökerek sahilde yaktı. Bu şekilde Survivor Kıbrıs yarışmacıları Dominik Cumhuriyetindeki adadaki hayatlarına da veda etmiş oldular.

Survivor 2017 Yarı Final

Survivor 2017 Yarı Final oyunu bugün TV8 ekranlarına gelecek. Yarı final oyunu 2 kez oynanacak ve iki kişi final için yerlerini garantileyecek. Yarı final oyunu parkuru hız ve dengeyi bir arada istiyor. Çeşitli engel etaplarını bulunduğu bugünkü parkurda, yarışmacılar ellerindeki sopanın iki ucunda duran topları düşürmeden parkuru bitirmeye çalışacaklar.

Yarı Final oyununda bugün Finale gidecek iki kişinin adı belli olacak. Sizce bu isimler kimler olacak? Kimler Survivor Finalini görecek?

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2017 20 Haziran Yarı Final Oyunu Kimler Kazanacak? Finale Kimler Katılacak? (24 Yorum)

 1. Zaram Aysenurum gozunuz aydin kizlar Adem elenmedi ve su an ne kadar mutlu oldugunuzu tahmin edebiliyorum 🙂
  Sedefim sen neden yoksun guzelim ya
  hadi herkese iyi geceler

 2. Yarın yolculuk var İstanbula gidecem bir hafta izin aldım bayramda Annemler de olacam Bide kız kardeşim nişanlanıyor hazırlıklarla uğraşyordum Allah Adem paşam hakkında hayırlısnı versin

 3. Çorbada tuzumuz bulunsun dedik az biraz oy kullandık yukarıda gözüktüğü gibi. Final için de bir oy ödüllü yarışma düşünüyorum. Sizce yapalım mı ne dersiniz?

 4. Ayyy cok sukur ya Ogeday kazandi. Adem ve sema icinse hayirlisi neyse o olsun ama yinede adem elenmez insallah

 5. Adem ben sana güveniyorum ve inanıyorum inşallah kazanacaksın..
  Allah senin için herşeyin hayırlısını nasip etsin amin….

 6. Herkese merhabalar
  bu parkur hiç Adem göre değil Adem denge oyunlarında iyi değil Mudum düşdü yaa offff

 7. Oyunlardan birini Ogeday’ın alacağına garanti gözüyle bakıyorum. Ama diğer aday çok kritik. Adem alabilir ama sema haftalardır oyun oynamıyor dinlendi süpriz yapabilir…