Survivor 2017 Ada Konseyi Önemli Açıklama Ne Olacak? Oyun İle İlgili! 25 Şubat

0

25 Şubat Survivor 2017 Ada Konseyi Önemli Açıklama Ne? Oyun İle İlgili!

Survivor 2017 de oyunlar tüm hızıyla devam ederken 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu oynanacak. Dokunulmazlık Oyununun ilki güce dayalı bir oyun. Oyunda yarışmacılar tüm güçlerini kullanamaya çalıştılar. Zira bu oyunu kaybeden her şeyi kaybedebilir, Survivor 2017 ye veda edebilir.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Acun Ilıcalıdan bir açıklama geldi. Acun Ilıcalı morali bozuk ve tatsız bir açıklama yapmak üzere Ada Konseyinde idi.  Bu Açıklama ne oldu? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulmaya çalışacağız.
Survivor 2017 Ada Konseyi Önemli Açıklama Ne Olacak? Oyun İle İlgili! 25 Şubat

Acun Ilıcalı’nın Açıklaması Ne olacak?

Acun Ilıcalı’nın açıklaması muhtemelen oyun kenarındaki yarışmacıların oyuna müdahale etmeleri ve yarışan arkadaşlarını yanlış yönlendirmesi sonucu oyuncuların yanılmalarına neden olunması.

Bununla ilgili daha önce Ogeday bir kenarda iken oyun alanında oynayan Ünlülerden Adem’i yanlış yönlendirmiş fakat bu ekip tarafından fark edilmemişti. Ogeday kenardan  Adem’in bulmacasının oturmadığını bağırarak söylemiş Adem bir an duraklamak zorunda kalmıştı. Daha sonra kendisini bana öyle geldi diye savunmuştu. Survivor 2017 Ada Konseyi Önemli Açıklama Ne Olacak? Oyun İle İlgili! 25 Şubat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here