Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? 18 Şubat

1

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? 

Survivor 2017 de 17 şubat günü adaya veda eden ismin yerine gelen Bulut Özdemiroğlu oldu. Burak Özdemiroğlu’nu  Tv8 de yayınlanan Göz6 Evi’nden tanıyoruz. Erdi ile finale kalmış, sms oylaması ile 2. Olmuş Survivor 2017 hayallerine veda etmişti. Şimdi Bu hayalleri gerçek oldu. Peki Bulut Özdemiroğlu kim?

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? 18 Şubat

Kendisini şu şekilde anlatıyor?

Nerede, ne zaman, neyle karşılaşacağınız hiç belli olmaz. O yüzden de markete gidecek kadar basit spor yapacak kadar rahat ve organizasyona katılacak kadar şık olmaya önem gösteririm. Sokakta giymeyeceğim hiçbir şeyi almam.Sokakta bir ruhun olmasına gerektiğine inanıyorum. Tarzın ve modanın sokağı ifade ettiğini düşünüyorum. Evde hazırlanıp sokağa adım atmamsa neredeyse bir saati buluyor.

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? 18 Şubat

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? Boyu, Kilosu, Yaşı

28 yaşındaki oyuncu 179 cm boyunda 82 kg ağırlığındaki oyuncu  hedefleri için adım adım ilerleyen bir isim. 1988 Düzce doğumlu oyuncu yarışmalarda dövmeleri ve farklı yaşam tarzı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? 18 Şubat

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Fotoğrafları?

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kariyeri?

Üniveriste de önce Gastronomi bölümüne giriş yapmış sonra bu bölümü beğenmemiş Grafik Tasarım okumaya karar vermiştir. İnternet Fenomeni olan Bulut Özdemir Blogger olarak haytını kazanmaktadır. Üniversite hayatını  tamamladıktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosunda oyunculuk dersi almış, Sonbaharı Beklerken adlı oyunda Çolpan İlhan’ın genç sevgilisi rolünü canlandırmıştır.  Bir süre de modellik yapmıştır.

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kim? 18 Şubat

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Sevgilisi?

Birçok kız arkadaşı olan Bulut Özdemiroğlu ‘nun bilinen bir sevgilisi yoktur. Bulut Özdemiroğlu  Eski Fenerbahçeli futbolcu Rambo Hasan’ın Hasan Kemal Özdemir’in oğludur.

Survivor 2017 Eser Neden Elendi? tıklayınız!

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Videosu?

https://www.youtube.com/watch?v=JGcq2Pq8T_k

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here