Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazanacak? 11 Mart 1. Oyunu Kim Kazandı?

0
31

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 de oyunlar tüm hızıyla devam ederken Dokunulmazlık Oyunları büyük önem taşıyor. 10 Mart Ödül Oyununda büyük bir mücadele izlemiştik. Gönüllüler Takımı son 2 dokunulmazlığı kazanarak Ünlüler Takımından 1 kişinin gitmesini sağlamışlardı. 10 Mart oynanan Ödül Oyunu futbol oldu. Çekişmeli bir mücadele sonucu oyunu Ünlüler Takımı kazandı. Peki Bu hafta Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak? İlk Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? 1. Oyun kimin? Tüm bu sorulara bu sayfadan cevap vermeye çalışacağız.

11 Mart Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu Öncesi Adada Son Durum?

Gönüllüler Takımında son zamanlarda Anıl’ın ortaya attığı düşünceler Gönüllüler Takımını dağıtmaya yetti. Gönüllüler Takımı büyük bir tartışmanın içine girerken Berna ve Tuğçe’nin bir birine olan sözleri ortalığı karıştırdı. Tuğçe Berna’ya çok yüksek bir sesle bağırırken Berna ne yapacağını şaşırmıştı. Gönüllülerde Gökhan sahalara dönmeye hazırlanırken Gökhan’ın gelmesi ile Gönüllüler oyun kaybetmeye başladı.

Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazanacak? 11 Mart 1. Oyunu Kim Kazandı?

Ünlüler Takımında ise Adem ve Sabriye ile İlhan Serhat tarafının birbirlerine olan düşmanlığı oyunlara da yansıdı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler Tarık Mengüç’ün veda konuşması ile şok oldu. Tarık ben arkadaşlarıma buradan gitmek istediğimi söylemedim dedi. Öte yandan Sema’nın sakatlanması ise Ünlüler açısından iyi bir durum olmadı. Öte yandan bu hafta Yemek Konseyi adında yeni bir kural getirildi.

Survivor 2017 Dokunulmazlık Kim Kazanacak? 11 Mart 1. Oyunu Kim Kazandı?

Geçen haftalarda Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı kazanmıştı. Gönüllüler Takımı Tavuk ödülünü kazandı. Gönüllüler Takımı çok rahat bir şekilde oyunu kazanarak oyuna damga vurdular. Gönüllüler oyunu 2-0 kazandılar. Bu hafta Ödül Oyununu kazanacak takım Gönüllüler olacağını düşünüyoruz. 11 Mart Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyununun ilk rauntunu Fatih ve Gökhan oynadı. İlk oyunu Gönüllüler Takımı kazandı. Gönüllüler 1-0 öne geçti. Oyuncular Parkur sonunda puzzle tamamlayıp üzerinde bulunan 3 topu düşürmeleri gerekiyor. Sizce 11 mart Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak? Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? 

Kazanan Takım:Gönüllüler Takımı (2-0)

Survivor 2017 2. Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? tıklayınız!

Survivor 2017 Ödül Oyunu Videosu!

https://www.youtube.com/watch?v=syhdSdbte6k