Survivor 2017 Gönüllüler Gökhan’la Kazanamıyorlar mı? Gökhan’ın Performansı?

0

Survivor 2017 Tv 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşurken oynanan oyunlarla heyecan doruklara çıkıyor. Oyuncular tüm güçleriyle oyunlara kendini verirken bazı zamanlar ise bazı arkadaşlarının oynamadığı şeklinde eleştirilere maruz kalıyor. Ünlüler Takımından Şahika bu konuda eleştirilmiş ve sonraki hafta kendisini düzelten Şahika Furkan tarafından elenme adayı olarak gösterilecekken performansının artması nedeniyle elenme adayı olarak gösterilmemiştir. Ünlüler Takımından performans düşüklüğü nedeniyle aday gösterilen Seda, Tarık. Berna elenmiş, Fatih, Şahika, Sabriye ise ilerleyen günlerde ismi yazılacak potansiyel oyuncular olmuştu.

Gönüllüler Takımında ise Fulya, Yiğit,Denisa ve Sadin performans ve kişisel nedenlerden elenmişti. Gönüllülerde son zamanlarda eleştirilere maruz kalan diğer bir oyuncu ise Gökhan Gözükan. Gökhan uzun zamandır sakattı. Yaklaşık 2 hafta sahalardan uzak kalan Gökhan’ın yokluğunda Gönüllüler 7 oyununu da kazanmış ve Ünlülere karşı büyük üstünlük sağlamışlardı. Gökhan iyileşmiş ve oyunlara döndü. Gönüllüler Gökhan döndükten sonra oynadıkları 3 oyunu da kaybetti. Bu durum Gönüllülerde şaka ile karışık Gökhan geldi yenilmeye başladık sözleri ile gündeme gelmişti. 2. ve 3. oyunu da kaybedince eski defterlerle birlikte Erdi‘nin biz Gökhan’dan önce 7 oyun kazandık sözleri ile ciddi bir hal almaya başladı. Peki Gökhan’ın performansı ne? Gökhan oynadığında Gönüllüler Neden kaybediyor?

Gönüllüler Gökhan’ın Performansı Ne Durumda ? Yokluğunda 7 Oyun Kazandık Diyen Erdi’nin Performansı!

Gönüllülerde aslında tartışılan konu Gökhan’ın performansı değil kişiliği. Gökhan’ın performansına baktığımızda erkekler arasında 1. sırada bulunuyor. Bu da Gökhan kötü oynuyor sözünü çürütüyor. Peki Gökhan neden eleştiriliyor. Evet kağıt üzerinde Gökhan’ın olmadığı günlerde Gönüllüler oyunları kazanmıştı. Ancak bu demek değil Gökhan kötü oynuyor. Geçen yıllardan da hatırladığımız kadarıyla üst üste Gönüllüler ve Ünlülerin iyi olduğu dönemler olmuştu.

Survivor 2017 Gönüllüler Gökhan'la Kazanamıyorlar mı? Gökhan'ın Performansı?

Gönüllülerin Gökhan’ın yokluğunda iyi olmasını buna bağlayabiliriz. Çünkü Ünlüler Takımında çok iyi oyuncular var. Gökhan’ı eleştiren Erdi’nin performansına gelirsek Erdi şuan Gönüllülerde kızlarda dahil son sırada. Burada bizim düşüncemiz Gökhan’ın performansının Gönüllüler içinde yeterli olduğu belki oyunlarda Gökhan’ın gelmesi ile oyuncu seçiminde değişiklik yapılabilir. Aşağıda performansları verdiğimizde daha iyi anlayacaksınız.

Survivor 2017 Gönüllüler Gökhan'la Kazanamıyorlar mı? Gökhan'ın Performansı?

Gökha’nın Performansı: 

Bire bir oyunlarda: 21 galibiyet, 15 mağlubiyet,

Toplam : 60 oyunda 28 galibiyet, 32 mağlubiyet

Erdi’nin Performansı:

Bire Bir Oyunlarda: 4 galibiyet, 15 mağlubiyet,

Toplam: 42 oyunda: 12 galibiyet, 30 mağlubiyet

Sizce Gökhan Oynadığında Gönüllüler Takımı neden kaybediyor? Gökhan’ın performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Gönüllüler oyunlarda kazanmak için ne yapmalıdır? Bu konuda ne düşünüyorsunuz.? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here