Survivor 2017 Ödül Oyunu Adem Neden Yok? Neden Oynamıyor? Sakat mı?

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 oynanan oyunlar ve adada yaşanan olaylarla gündeme gelirken herkes tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Bu hafta 17 Mart Ödül Oyunu ilk oyun fragmanı verildi. Fragmanda dikkat çeken bir olay yaşandı. Ünlüler Takımında 3 kişi sahada iken kenarda Adem gözükmüyordu. Bu beni ve izleyicileri merak içinde bıraktı. Adem neden yoktu? Rahatsızlandı mı? Sakat mı? Durumu nedir diye.

Survivor 2017 Ödül Oyunu Adem Neden Yok? Neden Oynamıyor?

Bu merakım giderek artmıştı ki oyun sonrası kenara gelen Serhat, Sedat ve İlhan oyun hakkında konuşmaya başladılar. Çılgın Sedat’ın Adem acaba oynayabilecek mi? sorusundan anladığım Adem’in oyunda olmadığı oyun öncesi izin alıp bir yerlerde dinlendiği şeklinde idi. Adem kenarda yoktu. Adem’e ne oldu?

Survivor 2017 Ödül Oyunu Adem Neden Yok? Neden Oynamıyor? Sakat mı?

Şuan için Sedat’ın sözlerinden Adem’in oynayıp oynayamayacağı kesin değil. Bir süre dinlenip daha sonra oyunlara dahil olabilir ya da bugün hiç oynamayabilir. Fragmanda Adem başını tutuyordu. Benim tahminim baş dönmesi ile ilgili bir problem olabilir. Ancak çok abartılacak bir problem değil. Yatıp dinlenme ile geçeceğini düşünüyorum.

Adem’in olmayışı Ünlüler Takımına oyunu kaybettirebilir. Zira Adem iyi bir oyuncu. Son zamanlarda iyice zayıflayan Adem’in umarım kötü bir durumu yoktur. Oyunlara tekrar dönebilir. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sizce Adem neden yok? Neden oynamıyor? Neyi var? Adem’in olmayışı Ünlüler Takımını nasıl etkiler? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2017 Ödül Oyunu Fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=KJPSEHqvXf8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here