Survivor 2017 Ödül Oyunu Kim Kazanacak? 10 Mart 1. Oyunu Kim Kazandı?

0
50

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 de tüm heyecanı ile devam ederken bu hafta çok stresli bir hafta oldu. Özellikle Ünlüler Takımı tarafından. Ünlüler Takımı iki dokunulmazlık oyununu kaybettikten sonra 4 aday çıkarmış ve Tarık Mengüç Adaya veda etmişti. Bu hafta aralarından bir kişinin eksik olduğu Ünlüler Takımı ve Gönüllüler takımı elemeden sonra ilk kez karşı karşıya gelecekler.

Survivor 2017 Ödül Oyunu Öncesi Adada Son Durum?

Survivor 2017 10 Mart Ödül Oyunu öncesi takımların son durumlarına bakacak olursak Ünlüler Adası 2 dokunulmazlık oyunu sonrası 4 aday elenme adayı olarak çıkarken sert tartışmalarında olmasına neden olmuştu. Özellikle Adem ve Sabriye’nin bir taraf olduğu tartışmalar takıma zarar vermiş ve oyunları kaybetmelerine neden olmuştu. Tarık Mengüç’ü gönderen Ünlüler bir şokta Sema’nın sakatlanması ile yaşadılar. Sema 2 hafta sahalarda olmayacak. Bu da Ünlüleri zorlayan bir diğer durum olacaktır.

Survivor 2017 Ödül Oyunu Kim Kazanacak? 10 Mart 1. Oyunu Kim Kazandı?

Gönüllüler Takımına gelecek olursak daha sakin bir hafta geçiren Gönüllüler Takımında ise Berna kendisini diğer takım arkadaşlarının dışladığını ve bundan rahatsız olduğunu dile getirdi. Tuğçe ise bir konuşmada Berna’ya sesini yükselterek yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi. Anıl ve Ogeday arasında da ufak çaplı tartışmalar yaşanırken Gönüllülerin tek sevineceği konu, bazıları buna sevinmedi, Gökhan’ın takıma dönmesi idi. Gökhan’ın takıma dönmesi ile birlikte 2 oyun kaybeden Gönüllülerin bu şansızlıkları devam edecek mi?

10 Mart Ödül Oyunu Kim Kazanacak?

Ödül Oyunlarında genellikle Ünlüler Takımı galip gelmekte. Ancak geçen hafta Gönüllüler Takımı da bir çok ödül oyununu almıştı. Bu hafta Ödül oyununu kimin kazanacağını tahmin etmek zor. Ünlülerden Sema’nın sakat olması işleri Ünlüler adına zorlaştırsa da İlhan ve Serhat’ın varlığı oyunu kazanmalarına yetebilir. Gönüllüler’in kızlarının daha iyi olacağını düşünüyorum. Oyun Futbol oyunu. Ödül ise henüz bilinmiyor. Futbol olunca Ünlüler bu oyunu kazanmaya daha yakın gözüküyor. Gönüllülerde iyi oynayan oyuncular var. Bizim görüşümüz bu oyunu Ünlülerin alacağı.

14 Mart Survivor 2017 Kimin Kaç Sembolü Var? tıklayınız!

10 Mart 1. Oyunu Kim Kazandı?

10 Mart Survivor 2017 ilk oyun ilk raunt Bulut ve Ogeday ile İlhan Mansız ve Furkan arasında oynandı. Futbol oyununun olduğu oyunda karşı takıma 3 gol atan kazanıyor. Kızlarda ise 2 gol atan kazanıyor. Gönüllüler ilk maçı 3-0 kazanarak rahat bir maç çıkardılar.  Gönüllüler 1-0 öne geçti. 2. Maça Ünlülerden Şahika ve Sabriye oynayacak. Sizce 10 mart Survivor 2017 de oynanacak ödül oyununu kim kazanır? Favori takımınız hangisi? Bu konudaki duygu ve düşünceleriniz nelerdir? Bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ödül: Sandeviç

Skor: 2-1

Kazanan Takım: Ünlüler Takımı

Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazanacak? tıklayınız!

Survivor 2017 Ödül Oyunu 15. Bölüm

https://www.youtube.com/watch?v=UIEdZEfQTYo