Survivor 2017 Ödül Oyunu Sedat – Serhat Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti?

0

Survivor 2017 17 Mart’da oynanacak ödül oyunu ile devam ediyor. Ödül oyunu plaj hentbolu da diyebileceğimiz bir oyun. Takım oyunu isteyen bir oyun. 41. Bölüm fragmanı yayınlandı fragmanda Serhat Akın ve Sedat arasında tartışma çıktı. Serhat Akın Sedat’ın kalede olduğu oyunda neden orta sahaya kadar çıkıyorsun. Ta orta sahadan gol yiyon demesi üzerine Sedat da sinirlenerek Serhat’a cevap veriyor.

İkili arasında ufak bir tartışma yaşandıktan sonra oyuna devam ediliyor. Sedat bu zamana kadar Adem ve İlhan ile ciddi tartışmalar içerisine girmiş ve diskalifiye olmaktan zor kurtulmuştu. Şimdi son tartışması ise Serhat ile oldu. Burada kim haklı bilemiyoruz. Serhat de daha önce Eser West ile kavga etmişti. Serhat tüm tartışmaların içerisine giriyor son zamanlarda. Özellikle oynamadığı günler bayağı tartışmaların içerisinde idi.

Survivor 2017 Ödül Oyunu Sedat - Serhat Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti?

Şuan iki tartışmalı isim birbirleri arasında tartışmış oldu. Bu tartışmaların ileride kavga durumuna geleceğini düşünüyorum. Zira iki isimde çok konuşkan ve düşüncelerini hemen söyleyebiliyorlar. Bu yüzden iki isminde çok dikkatli olması gerekiyor. Sizce bu iki isimden kimi haklı görüyorsunuz? Bu ikili ileride kavga ederler mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2017 Serhat Sedat Kavgası Ödül Oyunu Videosu!

https://www.youtube.com/watch?v=KJPSEHqvXf8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here