Survivor 2017 Sedat Kimi Söyledi? Ünlüler Elenme Adayları Kim Oldu? 11 Mart

0
25

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 de 11 Mart Dokunulmazlık Oyununun ilki oynandı ve ilk Dokunulmazlığı Ünlüler Takımı kaybetti. Ünlüler Takımı son zamanlarda Sema’nın sakat olması ve Serhat Akın’ın tam olarak iyileşememesi nedeniyle oyunlarda yeterli performansı gösteremiyorlar. Bir de buna Gönüllüler Takımının yükselen performansı eklenince Ünlüler Dokunulmazlık Oyunlarını kazanmıyorlar.

Son Zamanlarda Adem, Sabriye ve İlhan ve arkadaşları arasında yaşanan gerginliklerde oyunları kaybetmelerine neden oluyor. 11 Mart ilk Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık oynadılar ve Bireysel Dokunulmaz Çılgın Sedat oldu. Şimdi merak edilen Ada Konseyinden kimin isminin çıkacağı ve Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Sedat kimi söyleyeceği.

Survivor 2017 Sedat Kimi Söyledi? Ünlüler Elenme Adayları Kim Oldu? 11 Mart

Benim düşüncem Ada Konseyinden yine Sabriye ismi çıkacağı yönünde. Çılgın Sedat normal şartlarda Adem ismini verecek. Ancak bugün performansa göre bir isim söylerse Fatih veya Şahika isimlerinden birini söyleyebilir. Konseyden Şahika ismi çıktı. Sedat şaşırttı ve Adem ismini verdi.

Survivor Adem Sedat Kavgası!

https://www.youtube.com/watch?v=proEKr47WyI