Survivor 2018 All Star 13 Şubat Ödül Oyunu. All Star Takımına Kim Geçti? (By Arzu)

20
Survivor 2018 Ada Konseyi

Survivor 2018 All Star 13 Şubat Ödül Oyunu:Survivorun 13 şubat akşamı yayınlanan bölümünde takımlar adam başı 3’er tane Züber atıştırmalık ödülü için mücadele ettiler.

Survivor 2018 All Star 13 Şubat Ödül Oyunu
Survivor 2018 All Star 13 Şubat Ödül Oyunu

Ilk oyun Hakan ve Murat arasında oynandı. Parkurun ilk engelinde Murat Ceylanın ayağı kayıp düştü ve bir sakatlık yaşadı. Oyunun sonunda parkurda az farkla önde gelen Hakan Hatipoğlu atışlarda da başarılı oldu ve kazandı. 1- 0 Gönüllüler takımı öne geçmiş oldu. Damla ve Yağmur’un yarıştığı ikinci oyunda Damla kazanarak durumu eşitledi . 1-1 yaptı. Kıyasıya mücadele devam ederken, durum 2- 2 eşitken sıra Cumali ve Turabi eşleşmesine geldi.Turabı parkurun başına giderken, Turabi’nin genelde strateji gereği Cumali’yi seçmesi ile ilgili Hakan Hatipoğlu önlerinden geçmekte Turabi’ye laf attı. Gerginliğin fitilini ateşlemiş oldu. Yinede bu atışmaları fazla büyümeden Turabi yoluna devam etti. Oyunun sonucunda parkurda neredeyse Turabi ile başbaşa gelen Cumali kazandı ve Turabi’yi adeta hezimete uğrattı. Ama fragmanlarda izlediğimiz asıl gerginlik ise Ramazan ve Turabi’nin eşleştiği 13.oyunun sonunda yaşandı. Durum 6-6 eşit devam ederken Turabi Ramazan’ı yenerek All star takımını 7-6 öne geçirdi. Oyun bittiğinde ise Gönüllüler bench’inden Hakan Hatipoğlu’nun Turabi’ye laf atıp “Gel buraya kadar” demesinden sonra olay büyüdü. Turabi kendini Hakan’nın üzerine yürürken buldu. O da yetmezmiş gibi Nihat Doğan bir ağabey edası ile Turabi’ye destek çıktı. Nihat Doğan’da Gönüllüler takımındaki Marcus’un üzerine yürüdü. Neyse ki takım arkadaşları tartışmanın daha fazla büyümesine izin vermediler. Tüm bu yaşananlardan sonra oyunu kazanan takım 10-7’lik bir skor ile All star takımı oldu. Ama bu akşamın tek kazananı All star takımı değildi. Cumali yarıştığı iki oyunda da kazanarak bu akşam izleyenleri ve All star takımını şaşırttı.

Survivor 2018 All Star 13 Şubat Ödül Oyunu. All Star Takımına Kim Geçti? (By Arzu)
Survivor 2018 Ada Konseyi

All star’daki Hakan Hatipoğlu’nun Gönüllülere geçmese ile takım sayılarında bir dengesizlik oluşmuştu. Acun Ilıcalı ilk bölümde bu dengesizliğin giderilmesi adına Gönüllüler takımından bir kızın ada oylaması ile All star’a geçeceğini açıklamıştı. Ve oylama bu akşam ki bölümde yapıldı. All star’daki kızlar kendi takımlarına geçecek olan yarışmacının Gizem ve ya Gamze ikisinden biri olabileceğini düşünüyorlar iken. Gönüllüler All star kızlarını yanılttı performansı Gizem ve Gamze’den biraz daha iyi olan Ecem yapılan oylama sonucu All star takımına transfer oldu.

Survivor 2018 All Star 13 Şubat Ödül Oyunu. All Star Takımına Kim Geçti? (By Arzu)
Survivor 2018 All Star Takımına Kim Geçti

[kirmizitext]Özet ve Analiz İçin Arzu Hanıma Teşekkürler[/kirmizitext]

20 YORUMLAR

 1. Sen anlat Karadeniz izliyorum Elam. Bu ayrılık sahnesinde bittim yaa????Bir garip aşk harici böyle güzel bir dizi izlemeyeli 6-7 sene oluyor galiba.

 2. ARZUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN İLAÇ ATIP DİNLEN
  BAŞ AĞRISI NI İYİ BİLİRİM BENİM DE MİGRENİM VAR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ÇEÇEGİM ?

 3. ARZUM ??? HAMD OLSUN İYİYİM
  SEN NASILSIN İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  EMEGİNİZE SAĞLIK ŞİMDİ GÖRDÜM İSMİNİ

 4. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  ARZUM ÇEÇEGİM DÜN YAZDIGIN YORUMU OKUDUM
  KENDİNİ BENİ KOYMA ÇÜNKÜ BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM
  BEN DEGER VERMİŞSEM ÖLENE KADAR
  SEN HEP BENİM KALBİMİM İÇİNDE OLACAKSIN CANIM ARKADAŞIM

 5. Tontiş yanaklım özledim seni ya 🙁 Moralimde bozuk demiştin. Çeşki konuşa bilseydik. Sen şimdi uyuyorsundur. İyi uykular SENİ ÇOK SEVİYORUM.

 6. Arzucum bu Türkçe ogretmeni DEMET Ülkerin arkadasi. Bizim Demeti biliyorum kuzum??
  Yinede çok teşekkür ederim
  ????
  Him anladim ÜLKERCIM Allah insirah versin Demet hocaya teşekkür ederimm öpüyorum sizleri??

 7. İyi akşamlar DEFNEM 😀 Canım aslında ben sizi diyil o siteyi terk etdim.
  Benim cesur ortağın yani Demetim bu aralar özel sorunlarıyla uğraşıyor ne yazıkki 🙁 🙁 Ben bile haftada anca 2, 3 kez konuşa biliyorum. Ama gelince merak etdiyini mutlaka yazarım.

 8. Asim teşekkür ederim SİZLER nasılsınız ???
  Zaram niçin yazmadi bugun?
  Serpilim diğer siteye gelmişsin merak ettiğim bi diziyi anlatmissin çok teşekkür ederim çok naziksin seni çok seviyorum ????
  ???
  TATLICI ÜLKER NASILSIN KUZU bizi terk ettin Demet hocaya sevgilerimizi ilet çok öpüyorum seni kuzum????

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here