Survivor Furkan Kızılay Kimdir? Boyu, Kilosu, Yaşı, Kariyeri ve Sevgilisi? (Ünlüler Takımı)


Survivor Furkan Kızılay Kimdir? Boyu, Kilosu, Yaşı? (Ünlüler Takımı)

Survivor 2017 heycan ile beklenirken bu sene yarışacak olan yarışmacılar da yavaş yavaş netleşmeye başladı. 22 ocakta çekimlerine başlanacak olan yarışma Şubat ayında ekranlara gelmeye hazırlanırken Ünlüler Takımı yarışmacıları ile görüşmeler netleşmeye başladı ve ilk olarak kesinleşen isim Furkan Kızılay oldu.

survivor-furkan-kizilay-kim

1990 İstanbul doğumlu olan Furkan Kızılay Kızıl Saçları ile herkesin ilgi odağı olmayı başaran bir isim. 24 yaşındaki başarılı oyuncu 171cm boyunda ve 75kg ağırlığındadır. Survivor için hazırlanan ünlü oyuncu vucut geliştirme programlarına da katılmaya başladığı söyleniyor.

Dizi Haber Sitesi  Survivor 2017 Ünlüler Furkan Kızılay Kim?

survivor-furkan-kizilay-boyu-kilosu

Survivor Furkan Kızılay Kariyeri,

Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı Survivor bu sene de yine oldukça iddialı geliyor. Hayatımıza TGRT ekranlarında Çocuklar Duymasın Dizisi İle çocuk oyuncu Havuç karakteri ile giren Furkan Kızılay bu 2017 yılı Survivor ünlüler takımının en çok konuşulacak isimlerinden birisi olacak gibi. Aynı zamanda müzisyenlik te yapan ünlü oyuncu 2002-2005 yıllarında Çocuklar Duymasın’da çocuk oyuncu Emre karakteri ile karşımıza çıkarken 2007 de Emret Komutanım dizisinde 2010-2013 yıllarında Hvuç’un büyük hali Emre karakteri ile yine Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı.

Dizi Haber Sitesi  14 Mart Survivor 2017 Kimin Kaç Sembolü Var? Sembol Sayıları!

survivor-furkan-kizilay-unluler-takimi

Survivor Furkan Kızılay Sevgilisi? 

Yakışıklı ve farklı görünüşüyle genç kızların sempatisini kazanan Furkan Kızılay son olarak 2015 yılında bir tatil esnasında esmer sevgilisi ile ekranlara yakalanmış ancak sevgilisinin adını gizli tutmayı tercih etmiştir. Tabi ne kadar ismini gizli tutsa da bir çok defa el ele ve samimi pozlarla Yıldız Parkında, eğlence ve alışveriş merkezlerinde aynı sevgilisi ile defalarca görüntülenmiştir. Oldukça mutlu bir görüntü veren çiftimize mutluluklar dilerken son zamanlarda çiftin ayrılık söylentileri de kulağımıza gelmiyor değil.

survivor-furkan-kizilayin-sevgilisi-kim

Survivor Furkan Kızılay Fotoğrafları

Survivor Furkan Kızılay Vidiosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın