Tatlı İntikam 11 Haziran 12. Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı


Tatlı İntikam 11 Haziranda Neler Olacak? Özeti

Tatlı İntikam Kanal D ekranlarında sevilerek izlenmeye devam ediyor. Sinan’ın Rüzgar’a verdiği söz başına bela olur. Bu evlilik oyununu gizli tutarak kimseye söyleyememesi de ayrı bir derttir. Sırf bu yüzden Pelin ile olan özel randevusunda sözünde duramamış ve Pelin Sinan’a gittiğinde Sinan’ı evde bulamayınca annesinin evine gitmiş Sinan ile Rüzgar’ı bir arada görünce bozulmuştur. Bunun üzerine kafasında senaryolar çizmeye başlamış ve Sinan’a güven vermediğini ve yalan söylediğini düşündüğünü söyleyerek kırgınlığını ifade etmiştir.Tatlı İntikam 4 Haziranda Çalan Şarkı

Dizi Haber Sitesi  Hangisi Bİr Bitki Değildir

Sinan ile Pelin Sinan’ın, Rüzgar’a vermiş olduğu söz ayağına dolanmaya başlar. Sinan bir yandan evcilik oyununu devam ettirmeye çalışırken bir yandan da bu durumu herkesten gizlemek için uğraşır. Bülent’in aslında kendisine evlenme teklifi etmediğini öğrenen Başak kayıplara karışır. Herkes Başak’ı aramak için seferber olur. Bu süreçte Pelin ve Sinan zorunlu olarak yan yana gelirler. Aralarındaki gerilim artarken Pelin; Sinan’la Rüzgar’ın oyununu öğrenmeye bir adım daha yaklaşır.

Tatlı İntikam Yeni Bölümde Neler Olacak?

 Pelin Rüzgar ve Sİnan’ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Alyansları gören Pelin’İn şüpheleri artmış ve Sinan’ın kendisine yalan söylediği izlenimine oluşmuştur. Sinan her şeyi anlatmaya karar verir ve Pelin’e Rüzgar’la beraber her şeyi anlatırlar. Bundan sonra ise Pelin’in dedesine karşı oynana oyunda artık Pelin’de olacaktır.

Ceyda yaptıklarının karşılığını görecek kendisini demir parmaklıkların ardında görecektir. Kayıtları silme girişimi Ceyda’nn verdiği en kötü karar olacaktır. Ceyda’nın kayıtları silme görüntüleri Sinan’ın elini daha da kuvvetlendirecek Ceyda sonsuza kadar Sinan’ın hayatından çıkacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Bordo Bereliler Suriye Cenk Ertan Kim? Hayatı?

Tatlı İntikam 12. Bölüm Fragmanı İzle (Güncellenecektir)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın