Tatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Tatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Necip daha önce kaybettiği parasını tekrar kazanmıştır. Ancak karısına aldığı bir bilezik başına bela olacaktır. Döviz Bürosu soygununun tek görgü tanığı aklı başında birisi değildir. Ancak gördüğü kişinin Necip olduğunu ifade edince Necip göz altına alınmıştır. Bakalım Necip tutuklanacak mı yoksa kurtulacak mı?

Tatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde Neler Olacak-Özet-Fragman ve İpuçları


Pelin, Meliha annenin söyledikleriyle geçmişte Sinan’da meydana gelen travmanın sonuçlarının kendisinin bildiğinden çok daha ağır olduğunun farkına varmıştır. Pelin de Ceyda ile bir plan yapar ve hem Sinan’a hem de Ceyda’ya bir şans vermek ve Meliha hanıma verdiği sözü yerine getirmek için Sinan ile Ceyda’nın başbaşa kalacağı bir sinema  ayarlar. Ancak Ceyda ile Sinan başbaşa kalınca bu duruma dayanamaz ve onları yalnız bırakmaktan vaz geçer. Tatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde Neler Olacak-Özet-Fragman ve İpuçları (15)

Tatlı İntikam 14 Mayısta Neler Olacak? İpuçları

Gerçekler Pelin’in yüzüne tokat gibi çarpar. Sinan’la bu kadar yakınlaşmışken her şey bir anda alt üst olur. Pelin hayatının en zor sınavını asıl şimdi verecektir. Pelin tam da Sinan’la konuşacakken Ceyda gelir ve Sinan’a olan aşkını onunla evlenmek istediğini söyler. Bu duruma çok üzülen Pelin’in gönlünü etmek isteyen Sinan Pelin’e bir Portakal Çiçeğim Şiirini yazar ve Pelin’den bu durum için özür diler.Pelin, Sinan’dan Vazgeçebilecek mi? Pelin aşkına sahip çıkabilecek mi?

Ceyda ile Sinan’ı sinema da başbaşa bırakmayı planlarken sonradan ikisini kıskanarak vaz geçen Pelin Sinan’a aşık olmuştur artık ondan vaz geçememektedir. Her ne kadar Meliha Hanım’ın dediği gibi ondan vaz geçmek istese de bi türlü vaz geçememektedir. Ceyda da bu fırsatı değerlendirmek ister ve Sinan’a yakınlaşmaya çalışır. Bakalım Pelin herşeyden vazgeçip Sinan’dan umudunu kesecek mi? Yoksa aşkına sahip çıkıp Sinan’la mutlu olabilecek mi?

Tatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları Tatlı İntikam 7. Bölüm Kapak

Tatlı İntikam Ceyda’nın Planı ne olacak? Pelin Ceyda’yı Sinan’ın evinde görünce ne yapacak?

Sinan ile Pelin ne kadar birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da bir türlü birbirlerinden vaz geçemezler. Ceyda Sinana’a yaklaşmaya çalışırken Sinan Ceyda’dan uzaklaşır ve Pelin’in peşini bırakmaz. Sinan ile Pelin yine bir programda dans ederler ve yine Portakal Çiçeği Şiiri ile romantik dakikalar yaşarlar. Bu duruma dayanamayan Ceyda bir plan yapar.  Hastayım bahanesine Sinan’ın evine gelen ve Sinan’da yatan Ceyda sabah Pelin’in çaldığı kapıyı açar ve Pelin Ceyda’yı Sinan’ın evinde görünce yıkılır.

Tatlı İntikam 7. Bölümde Sinan’ın Pelin’e Yazdığı-Okuduğu Portakal Çiçeği Şiiri

Tatlı İntikam 30 Nisan 6. Bölümde Çalan Şarkı? Bağdat Şarkısı ve Sözleri

Tatlı İntikam 8. bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın