Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölümde Neler Olacak? Sinan Rüzgarla Beraber mi Gidecek? Özet-Fragman ve İpuçları


Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıTatlı İntikam 14 Mayıs 8. bölümde çalan şarkı ve sözleri Zakkum-Gidiyorum yolcu et Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (5)

Pelin artık Sinan ile Ceyda arasında bir şeyler olduğundan emindir. Pelin’in küçük planı işe yaramıştır. Ceyda artık daha da güçlüdür. Ceyda ve Pelin’in beraber yemek yemeleri ve yakın ilişkileri Pelin’in dikkatinden kaçmaz. Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (18)

Bu durum Pelin’i çok üzer. Bu arada restoranda dönen olaylar da Pelin’in kulağına gelir. Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları

Öğrendikleri karşısında şoke olan Pelin için Ceyda’nın oyununu bozma vakti gelmiştir. Ceyda ve Berkay’ın çevirdiği işleri ortaya çıkarmaya karar verir. Berkay’ın evine kadar giden Pelin, Berkay’ın annesinin hasta olmadığını öğrenir.

Bu arada Ceyda yanlış anlama sonucu Sinan’la sözleneceğini zanneder ve bunu sağır sultan dahil herkese duyurur. Bunu duyan Serkan ve restoran çalışanları bu işe engel olmak için hep birlikte hareket ederler. Ortalık iyice karışmıştır.

Bizim operasyon ekibi Sinan’ın evini basmaya gelmiş ve söze engel olmak isterler. Ayrıca Pelin’in henüz kullanmadığı bir silahı vardır. Berkay’ın ses kaydını Sinan ve ailesi dahil herkese dinleten Pelin Ceyda’nın ipini çekmiştir.

Senaristler Ceyda’yı gözden çıkarmış ancak Rüzgar’ı bu aşk savaşının yeni bir aktör olarak mücadelenin içine sokmuşlardır.

Sinan Rüzgar’la mı gidecek? Sinan gitme kararında kararlı mı? Pelin Sinan’ı vazgeçirecek mi?

 

Tatlı İntikam 7. Bölümde Sinan’ın Pelin’e yazdığı Portakal Çiçeği şiiri ve sözleri

Tatlı İntikam 7 Mayıs 7. Bölümde Çalan şarkı ve sözleri-Model – Ağlamam Zaman Aldı (İnkar)

Tatlı İntikam 7 Mayıs 7. Bölümde Çalan şarkı ve sözleri-Teoman & İrem Candar – Bana Öyle Bakma

Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

 

Dizi Haber Sitesi  İçimdeki Fırtına Fragmanı Yayınlandı mı? Şok Gerçek Ne?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın