Tatlı İntikam 23. Nisan 5. Bölümde Neler Olacak? Pelin ve Sinan Kavuşacak mı?5. Bölüm Fragmanı


Tatlı İntikam 23. Nisan 5. Bölümde Neler Olacak? 5. Bölüm FragmanıTatlı-intikam-4.bölüm-neler-olacak (2)

Tatlı İntikam… Kanal D’nin romantik komedi dizisi Tatlı İntikam reytinglerde yükselmeye devam ediyor. 4. bölümü de arkada bırakan dizi, sevenlerini ekranlara daha çok bağlıyor.Tatlı-intikam-4.bölüm-neler-olacak (4)

Ceyda’nın restorana ortak olması ile iş yerinde ateş püskürtmeye başlar. İş yerinde çalışanlara daha ilk günden baskı uygulamaya başlayan Ceyda, Sinan’ın hayatını etkileyecek işlere girişeceğinin sinyallerini vermektedir.Tatlı İntikam 23. Nisan 5. Bölümde Neler Olacak 5. Bölüm Fragmanı

Ceyda ile işlerin karışacağını hisseden Sinan iş yerinde yavaş yavaş ipleri eline almaya çalışır. Bu arada Ceyda ve Pelin’in sık sık karşı karşıya geldiğini fark eden Sinan Pelin’i iş yerinden gönderir. Pelin’i azat ettiğini söyleyen Sinan aslında istemeden de olsa böyle bir karar aldığı için pişmandır.

Pelin Sinan’dan ve restorandan ayrılmıştır ama aklı hep Sinan’dadır. Belki bunun tam olarak farkında değildir ama kendine geldiğinde Sinan’a bağlandığını fark edecek olan Pelin, bunun acısını derinden yaşayacaktır.Tatlı İntikam 23. Nisan 5. Bölüm Fragmanı

Tolga’nın kendisini bir kez daha aldattığını öğrenen Pelin kendisini Sinan’ın yanında bulur. Git gide Sinan’a daha çok bağlanan Pelin karmaşık duygular içindedir.

Pelin Sinan’a duygularını açacak mı? Sinan Pelin’e ikince kez açık olmayı göze alacak mı?sinan2ın Pelin' okuduğu şiir

 

Tatlı İntikam 23. Nisan 5. Bölüm Fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2016-2017 Sezonu Yarışmacıları kimler?Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında yarışmacı nasıl olunur?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın