Tatlı İntikam 29 Ekim Fragman İzle.28.Bölümde Neler Olacak Özet ve İpuçları

0

Tatlı İntikam 29 Ekim Fragman İzle.28.Bölümde Neler Olacak Özet ve İpuçları

Barış Erçetin yönetmenliğinde Kanal D ekranlarında Pınar Ordu, İlker Aslan kaleminden çıkan kadrosundaki Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan/Tankut), Can Nergis (Tolga), Büşra Develi (Rüzgar), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Zeyno Günenç (Süheyla), Hazal Türesan (Başak), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Çağrı Çıtanak (Bülent), Cemre Gümeli (Simay), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan) gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı romantik komedi tarzında enfes bir dizidir.

 

tatli-intikam-29-ekim-fragman-izle-28-bolumde-neler-olacak-ozet-ve-ipuclari00

Tatlı İntikam 29 Ekim 28.Bölümde Neler Olacak 

Nazım’ın kaçırılması herkesi perişan eder. Bu süreç boyunca Pelin, Sinan’ı bir an olsun yalnız bırakmaz. Barış da Pelin’in Sinan’la birlikte olduğunun farkındadır. Fakat Pelin, Barış’a gerçekleri söylemez. Pelin’in yalanını yakalayan Barış, derinden sarsılır.
Diğer yandan Pelin, Barış’la ilgili bir konuyu Sinan’dan öğrenir ve çok bozulur. Barış ve Pelin arasında ipler gerilirken, Sinan ve Duygu cephesinde beklenmedik bir yakınlaşma olur. Pelin bu yakınlaşmayı öğrenecek mi? Peki ya Sinan, gerçekten Duygu’ya bir şans verecek midir?

Tatlı İntikam 29 Ekim Fragman İzle

https://www.youtube.com/watch?v=lDaq5-kXXzY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here