Tatlı İntikam 3 Eylül 21. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Tatlı İntikam 3 Eylül 21. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıTatlı İntikam 3 Eylül 21. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)


Pelin ve Sinan evlilik kararı alırlar. Mutluluktan aşktan ayakları yerden kesilir. Ama aileleri onları hayatın sert gerçekçiliğiyle yüzleştirir.Tatlı İntikam 3 Eylül 21. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (6)Çünkü ne Süheyla’yla Rıza, ne de Meliha bu evliliğe onay vermektedir. Pelin’in ailesini Simay ve Başak ikna etmeye çalışırken, Meliha’yı da Havva ve Necip ikna etmeye çalışır.Tatlı İntikam 3 Eylül 21. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (7)

Pelin ve Sinan’ın bir araya gelmesi sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Rıza’nın Sinan’dan talepleri işlerin ne kadar kötüye gideceğinin işaretlerini vermektedir. İki aile bu işin ne kadar üzerine gitse de Sinan ve Pelin’in aşkları bu işin üstesinden gelebilecek midir?

Tatlı İntikam 3 Eylül 21. Bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Esaretim Sensin 6 Şubat 6. Bölüm Özeti? Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın