Tatlı İntikam 6. Bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçları


Tatlı İntikam 6. Bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçlarıTatlı İntikam 6. Bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları (3)


Pelin aldatıldığını öğrenir ve uzaklara gitmek ister ancak Sinan buna izin vermez. Sinan ve Pelin konuşmak için bir araya gelirler ancak arabaları bozulur ve ortadan kaybolurlar. İkili zorlu bir güne başladıklarının farkında değildirler.Tatlı İntikam 6. Bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları 56

Zorlu gün ikiliyi birbirine daha da yakınlaştırır. Yakınları ikiliyi ararken Sinan ve Pelin başlarına geleceklerden habersizdir.Tatlı İntikam 6. Bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları sinan pelinGözlerden uzak bir yerde dertleşen ikili birbirlerine karşı boş olmadıklarını hissederler ancak şuan farkında değillerdir. Tabi Pelin’in yokluğu ailesini de heyecanlandırır ve Sinan’ın restoranını basarlar. Tansiyon biraz artar ama fazla uzun sürmez. Pelin ve Sinan geri döndüklerinde ise sorgulama ekibi hazırdır. Arkadaşları tarafından sorguya çekilen ikili yavaş yavaş duygularının esirinde kaldıklarını anlayacaklardır.Tatlı İntikam 6. Bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları 23

Sinan’ın tıp fakültesini terk etmesine sebep olan kızın Pelin olduğunu ortalığa yayan Ceyda işlerin ters gitmesine sebep olur. Sinan’ın geleceğini etkileyen o kız hem Sinan’ı üzmüş hem de ailesinde büyük bir şok yaşanmasına sebep olmuştur. Bu kızın Pelin olduğunun çıkması Sinan ve Pelin’in kavuşamamasına sebep olacaktır. Ceyda’nın ise bunu kullanıp ikilinin asla bir araya gelmemesi için her şeyi yapacağı kesindir.

Sinan ve Pelin’i zor günler beklemektedir.

Ceyda her türlü yolu deneyecek ve Sinan’ın annesini etkisi altına alacaktır.

Sinan ve Pelin tekrar bir araya gelebilecek mi?

Sinan söylediklerinde ciddi miydi?

Her şeyi duyan Pelin ne yapacak? Sinan ve Pelin’i çok zor günler bekliyor. Ceyda oyunu kuralına göre oynamıyor…

Tatlı İntikam Dizisi Özetler-Fragmanlar ve İpuçları için tıklayınTıklayın

Tatlı İntikam 23 nisan 6. Bölümde çalan şarkı ve sözleri Yalın-Herşey SensinTıklayın

Tatlı İntikam Mehmet ve Hatice Karakterleri Kalıcı mı? Diziye Devam Edecekler mi?Tıklayın

Tatlı İntikam 6. bölüm Fragmanı Yayınlandığında buradan izleyebilirsinizDizi Haber Sitesi  Elvan Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri? Tüm Oyuncular Ve Rolleri?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın