Tatlı İntikam 7 Mayıs 7. Bölümde Neler Olacak? Özeti,Fragmanı


Tatlı İntikam 7. Bölümde Neler Olacak? Özeti

Tatlı İntikam kanal D ekranlarında heyecanla izlenirken Sinan ve Pelin arasında büyük hesaplaşma yaşanıyor. Sinan Pelin’in kendisine çektirdiklerinin misliyle Pelin’e çektiriyor.tatli-intikam-7-mayis-6-bolum-fragmani-yayinlandi-sinan-ve-pelin-gizli-gizli-bulusuyorlar-3
Pelin, Sinan’ın geçmişin intikamını böyle aldığını düşünür: aynısını ona yaşatarak. Kendi okuyla vurulan Pelin, Sinan’ın söylediği cümlelerle yıkılmıştır. Sinan ise, Pelin’in hala Tolga ile olduğunu düşünmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları? Kim Kimdir?

Sinan ve Pelin bu kaosun içinden nasıl çıkacaklardır? Yoksa sürüklenmeye devam mı edeceklerdir?Tatlı İntikam 7 Mayısta Neler Olacak 

Sinan’ın annesi de oğlunun Pelin’e olan aşkından ne hallere düştüğünü,neler çektiğini görmüş ve o günden itibaren Pelin’i bir düşman olarak görmüştür. Hatta bu düşmanlığını açık açık Pelin’e de söylemiştir. Bu duruma çok üzülen Pelin için işler daha da zorlaşmıştır. Çünkü artık sadece Sinan’ı değil, annesinin de gönlünü etmesi ve kendisini annesine de affettirmesi lazımdır. Bakalım Pelin Sinan’ın annesinin gönlünü alabilecek mi? Meliha Hanım Pelin’i affedecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Kısmetse Olur 412. Bölümünde Neler Olacak?

Tatlı İntikam Yeni Bölümde Neler Olacak Fragmanı

Pelin ile Sinan her ne kadar birbirleri ile görüşmediklerini söyleseler de gizli gizli buluşurlar. Bülent ile Başak ikisini barıştırmak için ellerinden geleni yapmışlardır. Artık Sinan ile Pelin arasındaki aşk iyiden iyiye alevlenmiştir. Sinan Pelin ile yine kendi evinde film izlerken annesi Meliha Hanım gelir ve ikisini bi arada yakalar. Bakalım Meliha Hanım Pelin’i Sinan’ın evinde görünce ne yapacak?

Tatlı İntikam 30 Nisan 6. Bölümde Çalan Bağdat Şarkısı Ve Sözleri için tıklayınız

Tatlı İntikam 7. Bölüm FragmanıDizi Haber Sitesi  Paramparça 20 Haziranda 71.Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın