Tatlı İntikam Dizisi Ceyda Kimdir? Kişisel Özellikleri, Sevgilisi,Oynadığı Diziler,Fotoğrafları,Videosu

0

Tatlı İntikam Dizisi Ceyda (Seren Deniz Yalçın) Kimdir? Kişisel Özellikleri Nelerdir?

Bazen insanların hayatı ansızın değişiverir. Tatlı İntikam dizisinin güzel oyuncusu Ceyda karakterini canlandıran Seren Deniz Yalçın’ın hayatı da bir yarışma programı ile değişiverdi. Kenan ışık2ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına annesinin ısrarı ile katılan Seren Deniz Yalçın yarışma esnasında güzelliğiyle,doğallığı ile,duruşu,bakışı,gözleri ve saçları ile adeta izleyicinin aradığı bir yüz olarak ekranlara merhaba dedi. 22 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden de mezun oldu.

 tatli-intikam-7-mayis-6-bolum-fragmani-yayinlandi-sinan-ve-pelin-gizli-gizli-bulusuyorlar-2

Tatlı İntikam Dizisi Ceyda (Seren Deniz Yalçın) Oynadığı Diziler 

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında ilgi çeken Seren Deniz Yalçın o günden sonra sanki Tv kanallarının aranan yüzü oldu ve öncelikle günlük dizilerde rol almaya başladı. Aşk ve Günah Dizisinde Nesrin karakteri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu,Unutma beni dizisinde ise Ayşegül karakterine can vererek adeta oyunculukta büyük yol katetti. Şuanda da Tatlı İntikam Dizisinde en az Başrol oyuncusu kadar güzel ve ilgi çeken bir rolde Ceyda karakterine can veriyor. Ceyda Tatlı İntikam dizisinde Tankut’a aşık,kendisini Tankut’a beğendirmek için çalışan ve tek rakibi başrol oyuncusu Pelin olan bir rolde oynuyor. Dizide Sinan (Tankut)’un aslında mahalle arkadaşıdır ve Sinan ile evlenmek ister,biraz da içten pazarlıklı bir kızı canlandırıyor. Eminiz Seren Deniz Yalçın’ın bir sonraki dizisi ya da sinema filmi kendi baş rolünü oynadığı bir film olacaktır. Zaten kendisi de hayalinin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği kendi oynadığı bir film olduğunu ifade ediyor.

tatli-intikam-7-mayis-6-bolum-fragmani-yayinlandi-sinan-ve-pelin-gizli-gizli-bulusuyorlar-3

Tatlı İntikam Dizisi Ceyda (Seren Deniz Yalçın)’ın sevgilisi kim? 

İşte en zor sorulardan birisi de bu. Şimdilik hayranlarına sevindirici bir haber verelim. Seren Deniz Yalçın şuan kendisini kariyerine adamış bir oyuncu olarak Kalbinin boş olduğunu ve hiç aşık olmadığını ifade ediyor. Kendisine güvenen yakışıklılar için bir şans olabilir belki,Seren Deniz Yalçın gibi bir güzelin kalbini bakalım kim çalacak. Bizler kendisine kariyerinde ve aşk hayatında başarılar diliyor. Gelecek güzel günlerin hem kariyeri adına hem aşk hayatı adına onu beklediğini düşünüyor,bahtının da kendisi gibi güzel olmasını diliyoruz.

Tatlı İntikam Dizisi Ceyda (Seren Deniz Yalçın) Fotoğrafları ve Videosu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here