Tatlı İntikam Dizisi Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) Kimdir? Sevgilisi ve Fotoları


Tatlı İntikam Dizisi Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) Kimdir?

Kanal D nin merakla beklenen dizisi Tatlı İntikam’ın başrol oyuncusu Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) Nikah masasında terkedilen bir gelini oynayacak.Romantik komedi tarzında bir dizi olması beklenen dizinin güzel oyuncusu Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) Oldukça merak ediliyor.

tatli-intikam-dizisi-pelin-leyla-lydia-tugutlu-kimdir-sevgilisi-ve-fotolari

Güzel oyuncu 1989 da Berlin’de doğdu ve 27 yaşında 175 boyunda.. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Bana Sevmeyi Anlat 30 Eylül 5.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları

Güzel Oyuncu Tuğutlu Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmaktadır. Deli bal filminde başrol almaktadır.Tatlı İntikam Dizisinde de Furkan ANDIÇ ile birlikte başrolleri paylaşacak.

Güzellik yarışmasıMiss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu. Türkiye’nin en güzel kızına tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı. 12 Aralık 2008 tarihinde Türkiye’yi Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde yapılan Miss World yarışmasında temsil etti. 2005’te Best Model of Turkey yarışmasında Best Promising seçilerek 2006’da Çin’de yapılan Miss Tourism Queen International’da ‘Princess’ ödülüne layık görülmüştür. Fashion TV Moda Oskarları 2007’de “Gelecek vaad eden model” seçildi.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Kader Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Evli Olduğu Ünlü İsim?

Tatlı İntikam Dizisi Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) Sevgilisi

Es Es dizisiyle ünlenen Tuğutlu o dönem Fahriye Evcen den ayrılan Özcan Deniz ile bir aşk yaşamıştı,ancak bu aşk kısa sürmüş ve o günden beri kimseyle adı anılmamıştı.Son olarak Delibal filminde başrolü paylaştığı Çağatay Ulusoy ile ismi anılıyor ama bununla ilgili kesin bir bilgi yok.Şimdiler de ise dizi başlamadan bile aşk dedikoduları çıkmaya başladı.Dizide başrolü paylaşacağı Furkan Andıç ile ismi anılmaya başladı bile.Umarız güzel,mutlu bir çift olurlar.

Tatlı İntikam Dizisi Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu)Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatlı İntikam Dizisi Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) Kimdir? Sevgilisi ve Fotoları (1 Yorum)