The Walking Dead 7. Sezonda Neler Olacak? Rick Grimes ve Ekibini Neler Bekliyor?


The Walking Dead 7. Sezonda Neler Olacak? Rick Grimes ve Ekibini Neler Bekliyor?

Amerika’da yayınlandığı günden itibaren en çok izlenen diziler arasında gösterilen The Walking Dead, Türkiye’de 8,9 puan ile en çok izlenen yabancı diziler arasında. Geçirdiği bir kaza sonucu komaya giren şerif Rick Grimes’ın uyandıktan sonra kendisini zombilerle dolu bir dünyada bulmasını ve hayatta kalma mücadelesini konu alan dizi büyük beğeni toplamış ve 6 sezondur en çok izlenen diziler arasında gösterilmişti. Dizinin hayranları the walking dead dizisinin 7. Sezonunun ne zaman başlayacağını merak etmeye başladılar. Dizi 24 Ekim 2016 pazartesi günü 21:30’da başlayacak. Amerika yayınından 24 saat sonra FX kanalında izleyicilerle buluşacak olan dizinin yeni sezonuna dair bazı ipuçlarına ulaştık.

Dizi Haber Sitesi  The Walking Dead 7. Sezon Tüm Karakterler ve Rolleri-Tüm Oyuncular

the-walking-dead-7-sezonda-neler-olacak-rick-grimes-ve-ekibini-neler-bekliyor-2

The Walking Dead 7. Sezonda Neler Olacak?

6. sezonun son bölümünde Rick ve arkadaşları Negan’ın eline düşmüşlerdi. Negan ve adamları Rick ve arkadaşlarını ya kendi saflarına alacaklar ya da yok edeceklerdir. Rick, Negan’ın elinden kurtulmak için ne yapacak? Negan ve adamlarına teslim mi olacak yoksa oradan kurtulmanın yollarını mı arayacak? Uzun zamandır yürüyen ölülerle mücadele eden Rick, hayatta kalmanın zorluklarını yaşamış ve ekibini ayakta tutmayı başarmıştır. Uzun ve zorlu mücadeleler sonunda bir çok farklı insanla yolları kesişen Rick ve ekibi için Negan bir son mu olacaktır. Negan ve adamları yürüyen ölülerden daha mı ölümcül ve acımasızdırlar?

Dizi Haber Sitesi  The Walking Dead 7. Sezon Tüm Karakterler ve Rolleri-Tüm Oyuncular

the-walking-dead-7-sezonda-neler-olacak-rick-grimes-ve-ekibini-neler-bekliyor

Rick Grimes ve Ekibini Neler Bekliyor?

Rick geride kalan 6 sezon boyunca gösterdiği liderlik performansı ile hem kendine güveni artmış hem de karşılaştığı zorluklarla neticesinde güçlenmiştir. Tüm bu badirelerden sonra gücüne güç katan Rick aynı zamanda güç zehirlenmesi yaşamıştır. Yenilmez, alt edilemez, her zorluğun üstesinden geleceğini zanneden Rick için yolun sonu gözükmektedir. Her zorluğu geride bırakan Rick için gelecek planları kurmak artık çok zordur.  Negan ve adamları Rick ve ekibine hayal edemeyecekleri günler yaşatacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın