Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylül Yarışmacıları Ne Kadar Kazandı? Ceren Ve Anıl Kaç Lira Kazandı?

1

Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylül Yarışmacıları Ne Kadar Kazandı?

Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylül de İlker Ayrıkla yine kazandırıyor yine eğlendiriyor. İlker Ayrık her hafta olduğu gibi bu hafta da kazandırmaya devam ediyor. 17 Eylülde yarışan Ceren ve Anıl daha önce vefat eden babalarının borçlarını ödemek için geldikleri Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasına katıldılar. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı yarışmada Ceren ve Anıl oldukça eğlenceli dakikalar da yaşattılar. Bakalım 17 Eylülde Ceren Ve Anıl Ne Kadar kazanacak? Ceren ve Anıl 17 Eylülde Kaç Lira kazanacak?

var-misiniz-yok-musunuz-yarismasinda-kazanilan-paranin-hepsi-veriliyor-mu

Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylülde Ceren Ve Anıl Kaç Lira Kazandı?

Anıl Ve Ceren Var Mısınız Yok Musunuz da genç bir çift olarak katıldı ve Anıl’ın söylediği Rap şarkısı ile herkes eğlendi herkes neşelendi. Tabi Anıl ve Ceren Ne kadar kazanacağı da merak konusu oldu. Anıl-Ceren çifti bankanın ilk teklifi 8000 lira 2. teklif 16800 lira ve 3. teklifte 14.800 olan Hamdi Bey’in teklifi 4. de 10 bine düştü. Bunu da reddeden çift yarışmaya devam kararı aldı ve 2 sarı 2 mavi 1 kırmızı kutusu kalınca Hamdi Bey teklifi yükseltti ve 5. teklifte 20.800 Tl’lik teklifini Ceren ve Akın çifti kabul ederek yarışmadan 20.800 Lira ile ayrıldılar.

 

17 Eylül Var Mısınız Yok Musunuz Ceren ve Anıl’ın Kutusundan Kaç Lira Çıktı?

Aslında hangi kutuda kaç lira olduğu, kimin kutusunda kaç lira çıkacağı önceden belli ancak bu bilgileri yarışma kuralları gereği önceden açıklayamıyoruz. Ceren ve Anıl’ın kutusunda ne kadar var? Ceren’in kutusundan 5000 tl,  Akınîn kutusundan da 100 bin Tl çıktı.

 

 

Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylül Yarışmacıları Kimler? Anıl Ve Ceren Kimdir? Tıklayınız

 

 

Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylülde Neler Yaşandı

https://www.youtube.com/watch?v=N9kzv688aH4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here