Var Mısınız Yok Musunuz Final Mi Yapacak? Neden Bitiyor? Neden Final Yaptı?


Var Mısınız Yok Musunuz Final Mi Yapacak? 29 Ekim, 

İleker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz reytnglere yenik düşmeye başladı. Yarışma yapımcıları ve kanal yöneticileri de önce ünlü isimleri programa davet etmeye başladı ancak reytingler yine düzelmeyince bu defa da 29 Ekimden itibaren kış sezonunun girmesiyle birlikte uzun gecelerde reytingler artar düşüncesi ile  yayın saatini değiştirerek 20:00’dan 22:30’a aldı.var-misiniz-yok-musunuz-29-ekim-final-mi-yapiyor

Dizi Haber Sitesi  Seni Kimler Aldı Zehra Gerçek Adı Ne? Oydadığı Diziler

Var Mısınız Yok Musunuz Neden Bitiyor? 29 Ekim,

Var Mısınız Yok Musunuz programındaki bu gelişmeler program final mi yapacak sorularını akıllara getirdi. Acaba İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz Fİnal Mi Yapacak? Neden Final yapıyor gibi sorular akılları karıştırdı. Ancak şuan resmi bir açıklama yapılmasa da programın 29 Ekim akşamı yayınlanan Zuhal Topal’ın konuk olduğu yarışmanın ardından final yapacağı söyleniyor.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 5 Ağustos Haftanın Finalinde Final Oyununu Kim Kazandı?

var-misiniz-yok-musunuz-29-ekim-neden-yayinlanmiyor

Var Mısınız Yok Musunuz Neden Final Yaptı? 30 Ekim

Yaz sezonu başlayan ve oldukça beğeni toplayan İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz dizi sezonu ile birlikte kan kaybetmeye başladı. Ünlülerin davet edilmesi de programı kurtaramayınca yayın saati değiştirildi.Yine reytingler düzelmeyince reklam gelirleri de düşen programın yayından kaldırılmasına karar verildi ve Star Tv yayın akışından kaldırıldı.

var-misiniz-yok-musunuz-neden-final-yapiyor

Var Mısınız Yok Musunuz Final Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın