Vatanım Sensin 18 Mayıs 28. Bölüm Özeti ve Fragmanı.


Vatanım Sensin

Kanal D’ nin sevilen dizisi Vatanım Sensin bütün heyacan ve aksiyonları ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

Vatanım Sensin dizisinin 11 Mayıs 2017 günü yayınlanan bölümünde İngiliz ajanı olan Charles Hamilton’un  oyunları sonucunda  yunan askerlerinin büyük bir katliam yaptığı izlemiştik.

Yunan askerlerinin bu katliamı sonrası general Cevdet katliamın yaşandığı alanda büyük bir şok yaşamış ve ağlayarak intikam yemini etmişti. Cevdet’in bu yeminini çalılıkların arkasından izleyen Azize büyük sırrı öğrenmiş oldu. Cevdet’in hain olduğunu anlayan Albay Stavro Cevdet’i öldürecekken Azize Stavro’yu vurarak Cevdet’in hayatını kurtarmıştı.

Miralay Tevfik, İngiliz ajanı Charles Hamilton’un talimatları ile yunan askerlerinin yaptığı hain katliamın suçlusu olarak Kuvvacıları hedef gösterir. Bu sırada onlari çalılıklar arkasinda izleyen ve katliamdan kurtulan bir adam ve çocuk bulunuyor. Teyfik’in kuvvacıları suçlarken çalılıklardan fırlayarak gerçekleri ona söylemek isteyen adamı Teyfik vurarak öldürür.

Katliamın suçunu kuvvacılara yıkmak isteyen Teyfik çocuğun herşeyi gördüğünü farkettiği için çocuğun pesine düşecektir.

Yüzbaşı Yakup yunan askerlerinin yaptığı katliamdan sonra yeni bir plan yapıyor ve Yüzbaşı Yakup bu planlarda Azize’nin de aktif olarak yer almasını ister. Fakat Cevdet gibi artık Azize’nin de bazı konularda vazgeçmesi gereken öncelikleri vardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vatanım Sensin 18 Mayıs 28. Bölüm Özeti ve Fragmanı. (1 Yorum)