Vatanım Sensin Cevdet Öldü mü


Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in rol aldığı Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin in sezon finali büyük heyecana sahip oldu .

vatanım sensin – dizihabersitesi.com

Cevdet İzmir’de Yunan ordusuna son darbeyi vurmak için kendi canını feda ederken Yunan karargahına yerleştirdiği bombalar 11 arkası arkasına patlar ve Cevdet Yunan askerlerinin hedefi olur Azize’ye yazdığı veda mektubu ise Ailesi tarafından derin bir acıyla karşılanır Azize cevdeti Bu kez gerçekten kaybettiğini anlar veya düşünür.

Vatanım Sensin dizisinin sezon finalinde ağır yaralanan Cevdet ölecek mi sorusu ise diziyi severek ve beğenerek izleyenler tarafından oldukça merak edildi.

Tahmini bize göre Vatanım Sensin dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Cevdet herkesin öldüğünü sandığı bir anda yeni sezonda tekrar aramızda olacaktır.

Vatanım Sensin dizisinin komutan Vasili kurşuna dizilerek öldürülmüştü karakterini canlandıran Baki davrak sezon finalinde Vatanım Sensin dizisi ne oldu Sezon finali bu sene nokta koyan Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda Eylül ayında aynı kanalda izleyiciyle tekrar buluşması tahmin edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın