Vatanım Sensin Eftelya Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler


Vatanım Sensin Eftelya(Şebnem Hassanisoughi) Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Vatanım Sensin Yeni Sezon için iddialı bir şekilde hazırlanırken diziye yeni giren karakterler de belli olmaya başladı. Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın paylaştığı dizide Pavyon Şarkıcısı rolü için Rum kökenli Eftelya karakteri için Poyraz Karayel’den sezon sonunda ayrılan Şebnem Hassanisoughi ile ile anlaşma yapıldı. Bir meyhanede Rum şarkıcı olan Eftalya, neşeli, çekici ve temiz yüreklidir. Tevfik ile ilişkisini alenen yaşamak, onunla evlenmek ister ancak gözü Azize’de olan Tevfik onu her daim oyalar. Kullanıldığını anladığı anlar da dahi Tevfik’e olan hastalıklı aşkından vazgeçmez. Şebnem Hassanisoughi 1985 İstanbul Doğumlu olan güzel oyuncu 175 boyunda ve 58 kg’dır.

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin Ölmez Hasan Kim? Gerçek Adı-Kariyeri

vatanim-sensin-eftelyasebnem-hassanisoughi-kimdir-gercek-adi-ve-oynadigi-diziler

 

Vatanım Sensin Eftelya(Şebnem Hassanisoughi) Kimdir?

Şebnem Hassanisoughi 1985 İstanbul Doğumlu olan güzel oyuncu 175 boyunda ve 58 kg’dır. Güzel ve başarılı oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalını başarı ile tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Programı eğitimi almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin 1 Haziran Çanakkale Türküsü

Vatanım Sensin Eftelya(Şebnem Hassanisoughi)’in Oynadığı Diziler 

Şebnem Hassanisoughi, çok sayıda tiyatro oyunu ile reklam filmlerinde oynarken aynı zamanda müzikle de ilgilenmiştir. Dizi sektörüne 2007 de Sessiz Gemiler dizisindeki Melek karakteri ile giren güzel oyuncu daha sonra Annem, Dantel, Kılıç Günü, Firar, Geriye Kalan sevda ve Eve Dönüş dizilerinde rol almıştır. Son olarak da Kayıp Şehir, Bana Artık Hicran De ve Tatar Ramazan dizilerinde rol almıştır

Vatanım Sensin Eftelya(Şebnem Hassanisoughi) Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın