Vatanım Sensin Final mi Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak?


Vatanım Sensin Final mi Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D’nin 2016-2017 sezonu için hazırladığı ve yeni sezona bomba giriş yapan dizisi Vatanım Sensin bekleneni veremedi gibi. Sosyal medyada konu ile ilgili bir çok yorumun yapıldı bir gerçek. Tabi şuan için resmi bir açıklamanın gelmediğini de belirtmekte yarar var.vatanim-sensin-final-mi-yapiyor-ne-zaman-final-yapacak-11

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin Ölmez Hasan Kim? Gerçek Adı-Kariyeri

 

Vatanım Sensin Final mi Yapıyor?

O3 Medya tarafından yapımı üstlenilen ve Onur Güvenatam tarafından yönetilen 1919 İstiklal Harbi yıllarında bitmek tükenmek bilmeyen bir aşkı konu alan Vatanım Sensin dizisi büyük umutlarla başlamıştı. Dizinin reytinglerde bekleneni verememesi sosyal medyada eleştirilere neden oldu. Yapım şirket ive kanalın şuan için görüşmelere başladığı yapılan söylentiler arasında.

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin Leon Öldü mü? Leon Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

vatanim-sensin-final-mi-yapiyor-ne-zaman-final-yapacak-10

Vatanım Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin ne zaman final yapacağı bilinmiyor. Sosyal medyada yapılan yorumlara bakılırsa dizinin 1. sezon sonunda final yapacak gibi. Ancak konu hakkında her hangi bir açıklamanın gelmediği tekrar belirtelim. Yapım şirketi oyuncu transferi ve ya kanal değişikliği yada yayın gününü değiştirme kararı da alabilir. Ayrıntılar geldikçe haberimiz güncellenecektir.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın