Vatanım Sensin Ölmez Hasan Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?


Vatanım Sensin Ölmez Hasan Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Vatanım Sensin dizisi Kanal D ekranlarında her hafta heyecanla izlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Ölmez Hasan Cevdet ve mangasına pusu kurmuş ve Cevdet’i rehin almıştı. Cevdet Ölmez Hasan’ın elinden kurtulur ancak bu defa da Ölmez Hasan Cevdet’i ve komutanını bir arada görünce Cevdet’in deşifre olma riski ortaya çıkar ve Ölmez Hasan’ın ortadan kaldırılması gerekir.vatanim-sensin-olmez-hasan-oluyor-mu

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin Kara Fatma Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Vatanım Sensin Ölmez Hasan Öldü mü? Diziden Ayrıldı Mı? 

Cevdet kendisini ve görevini riske atmak istemez ve Ölmez Hasan’ı öldürmeye karar verir. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Şimdilik dizide devam edecek olan Ölmez Hasan bakalım Cevdet ile ilgili gerçekleri anlatbilecek mi yok sa anlatamadan ölecek mi? Sizce Ölmez Hasan Ölecek mi? Nasıl Ölecek? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin 1 Haziran Çanakkale Türküsü

 

Vatanım Sensin Ölmez Hasan Diziden Neden Ayrıldı

Ölmez Hasan Silahların yerini bilen tek kişiydi ve Eşref Paşa O’nun konuşup konuşmamasını riske atamamış ve başhekime Ölmez Hasan’ı öldürme emrini vermişti. Cevdet de Ölmez Hasan’ı konuşturamadan Ölmez Hasan Başhekimin verdiği ilaçla senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı.

Vatanım Sensin Ölmez Hasan Ölüyor mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vatanım Sensin Ölmez Hasan Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı? (1 Yorum)