Vatanım Sensin Tevfik(Onur Saylak) Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler


Vatanım Sensin Tevfik(Onur Saylak) Kimdir? Karakter Analizi

Kanal D ekranlarında yeni sezon için hazırlanan Vatanım Sensin dizisi iddealı hikayesi ile izleyicisiyle buluşacak. Dizide Tevfik karakterini canlandıracak olan oyuncu Onur Saylak’tır. Onur Saylak dizide Tevfik karakterini canlandıracak Peki bu Tevfik nasıl bir karakter? Gözü açık, hırslı bir Yüzbaşıdır Tevfik. Kaybedecek hiç bir şeyi,  tutunacak hiç bir değeri yoktur… Kan kardeşi Cevdet’in başarılarını içten içe kıskanır. Çocukken aşık olduğu kızla yıllar sonra Cevdet evlenir. Aşkını da içine atar Tevfik. “Düşmandan tehlikelidir, bazısının dostluğu…” demişler. Tevfik tam da bunun ispatıdır.

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin 29.Bölüm Ayakkabıların Kapı Önüne Koyulmasının Dinde Yeri Varmıdır

vatanim-sensin-tevfik-kimdir

Vatanım Sensin Tevfik(Onur Saylak) Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde eğitim görürken ani bir kararla eğitimine ara verir. Üniversiteden ayrılarak kariyerine farklı bir alan olan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’ndedevam etme kararı alır. Bu esnada tiyatro kulübüne katılarak oyunculuğa başlar.(İletişim Fakültesi Tiyatro Topluluğu). Amatör tiyatro oyunlarında yer alır. Bundan sonra hayatının geri kalanını aktör olarak sürdürmeye karar verir ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde müracaat eder. Yaptığı müracaat hemen kabul görür ve kendini tamamen oyunculuğa odaklar.

Dizi Haber Sitesi  Vatanım Sensin Halide Edip Kimdir? Gerçek Adı? Boyu? Yaşı? Sevgilisi?

vatanim-sensin-tevfik-kim

Vatanım Sensin Tevfik(Onur Saylak) Oynadığı Diziler?

Hatırla Gönül (2015) – Tekin, Hayat Ağacı (2014),Ağır Roman yeni dünya 2012 – Janti Metin, Sensiz Olmaz (2011) – Aydın, Gönülçelen (2010-2011) – Levent, Nefes (2009) – Ateş, Asi (2007) – Tilki Ziya, Kod Adı: Kaos (2007) – Erkan Karaca, Kod Adı (2006) – Erkan Karaca, Hisarbuselik (2006) – Çetin, Ne Seninle Ne Sensiz (2005) – Batanay, Yabancı Damat (2004) – İhsan, Aşk Buraya Uğramıyor (2003), Bizim Evin Halleri (2000)

vatanim-sensin-tevfik

Vatanım Sensin Tevfik(Onur Saylak) Kimdir? Videosu ve Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın